Başka Bir Joker’e İhtiyacımız Yok Ama En Azından DC Hayranları Son Öneriyi Reddetmiyor

DC Comics aracılığıyla görüntü Joker hayranların şu an durumu iyi. Hollywood’un en yetenekli aktörlerinden ikisi şu anda Suçun Palyaço Prensi’ni oynuyor: Joaquin Phoenix, Arthur Fleck için En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını aldı. JokerBarry Keoghan ile karaktere yepyeni bir enerji getirmeye hazırlanıyor. Batman – Bölüm II. Bir Soykırım Soytarısına daha yer olabilir mi? Ne de olsa […]

Başka Bir Joker’e İhtiyacımız Yok Ama En Azından DC Hayranları Son Öneriyi Reddetmiyor

DC Comics aracılığıyla görüntü

Joker hayranların şu an durumu iyi. Hollywood’un en yetenekli aktörlerinden ikisi şu anda Suçun Palyaço Prensi’ni oynuyor: Joaquin Phoenix, Arthur Fleck için En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını aldı. JokerBarry Keoghan ile karaktere yepyeni bir enerji getirmeye hazırlanıyor. Batman – Bölüm II.

Bir Soykırım Soytarısına daha yer olabilir mi? Ne de olsa hem Phoenix hem de Keoghan’ın Joker’leri Elseworlds projelerinde yer alıyor ve Jared Leto’nun DCU’daki rolünü tam olarak yeniden oynaması pek mümkün olmadığı için, dışarıda bir başka en iyi aktörü bekleyen boş bir mor takım elbise ve asitle dolu fışkıran bir çiçek var.

Bunu akılda tutarak, DC hayranları adamlarını bulduklarını düşünüyor: ejderha eviAemond Targaryen, Ewan Mitchell:

Mitchell geçen yıl Aemond olarak dikkatleri üzerine çekti, ancak aynı zamanda bölümlerde öngörülemeyen bir enerji getirdi. Son Krallık, Dünya YanıyorVe Halcyon. Hayranlar gemide çok fazla:

Mark Hamill’in ikonik karakterine uygun gerçekten komik bir Joker alabilir miyiz? Batman: Animasyon Dizisi almak:

Ama Aemond kadar eğlenceli biri, ayrıca çok az dağılacağından da endişeleniyoruz:

Joker yorgunluğu şu durumlarda da ortaya çıkıyor gibi görünüyor:

Şu anda, DCU Batman’in geleceği biraz puslu. Ben Affleck bu rolü yeniden canlandıracak. Flaş (ve potansiyel olarak ayrıca Aquaman ve Kayıp Krallık), ancak bunun ötesinde muhtemelen James Gunn sonunda karakterin temel DCU versiyonu olarak yeni bir Kara Şövalye tanıtacak.

Warner Bros., Robert Pattinson’a odaklanmak isteyeceğinden, bu henüz bir yol olabilir. Yarasaadam devam filmleri. Ne zaman bir Batman olsa, bir Joker de çok geride kalmaz, o yüzden bu alanı izleyin.

Teknory