Kevin Feige, En Sevdiği MCU 4. Aşama Projelerini Adlandırıyor Ve Hayranlar Muhtemelen Aynı Fikirde Olmayacak

Disney için Jesse Grant/Getty Images olarak MCU’lar Efsanevi 4. Aşama sona eriyor, Marvel’ın baş yöneticisi Kevin Feige’in bu bölücü aşama üzerinde düşünmesi biraz zaman almış gibi görünüyor. Hayranların bu yeni projeleri çevreleyen görüşlerinin oldukça bölünmüş olduğu bir sır değil, ancak Feige söz konusu olduğunda canavarın doğası bu. Herkese hitap etmeye çalışırsanız, sonunda hiç kimseye hitap […]

Kevin Feige, En Sevdiği MCU 4. Aşama Projelerini Adlandırıyor Ve Hayranlar Muhtemelen Aynı Fikirde Olmayacak

Disney için Jesse Grant/Getty Images

olarak MCU’lar Efsanevi 4. Aşama sona eriyor, Marvel’ın baş yöneticisi Kevin Feige’in bu bölücü aşama üzerinde düşünmesi biraz zaman almış gibi görünüyor. Hayranların bu yeni projeleri çevreleyen görüşlerinin oldukça bölünmüş olduğu bir sır değil, ancak Feige söz konusu olduğunda canavarın doğası bu.

Herkese hitap etmeye çalışırsanız, sonunda hiç kimseye hitap edemezsiniz. Farklı bir şey yapmaya çalıştığı için Marvel’a şapka çıkartın. Doğru ya da yanlış nedenlerle, 4. Aşama’nın bazı inanılmaz anlar sağladığı inkar edilemez.

Bazıları başarılı oldu, diğerleri başarısız oldu ve birçoğu araya girdi – ama en azından bize daha fazla süper kahraman hikayesi verildi. İçinde ile yakın zamanda yapılan bir röportaj Haftalık eğlence, Kevin Feige 4. Aşama hakkındaki görüşlerini ve dönemin hangi projelerinin mutlak favorileri olduğunu dile getirdi. Şaşırtıcı bir şekilde, kimsenin beklediği kişiler değiller.

“Umarım her projeden bir şeyler öğreniriz. Yaptığımız her şeyden çok memnun kaldım. Örneğin Kamala Khan, panteonda harika bir yeni karakter. bununla gurur duyuyorum Bayan Marvel göstermek. Ayrıca biliyorum – ve bu bir spoiler – esasen çalıyor harikalar, hangi çıkıyor (28 Temmuz). İnsanların, umarım, o filmi izleyecek ve sonra geri dönüp Disney Plus’taki o şovları tekrar ziyaret edecek olması beni heyecanlandırıyor. Akışla ilgili eğlenceli olan şey, sonsuza kadar orada olmaları ve insanların onları yeniden keşfetmeye devam edebilmesidir. Ay Şövalyesi, aynı şey. Bence biz ilerledikçe o karakter için bir gelecek var.”

Bayan Marvel ilgi çekiciydi, eğlenceliydi ve bazen yüksek sesle komikti – ancak, onu bozmadan, bazı anlatı ve karakter motivasyonları söz konusu olduğunda Kamala Khan’ın kahramanının yolculuğu başarısız oldu. Gösteriyi bombalamayan pek çok eleştirmen bizimle aynı fikirde görünüyor.

Gerçek şu ki, her olumsuz inceleme bir projeye yönelik organize bir saldırının ürünü değildir ve yeterince insan bir şeyin tamamen (vurgu tamamen) enfiye kadar olmadığını söylerse, o zaman muhtemelen doğrudur. Şimdi Bayan Marvel kesinlikle kötü değil, ne olduğu için daha iyi olabilirdi – oldukça iyi olduğunu düşündük.

Ay Şövalyesi Öte yandan, başından beri çok beğenildi. Oscar Isaac’ın bölünmüş anti-kahraman tasviri yerindeydi ve 5. Aşama’da karakterinin nereye çekildiğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania 16 Şubat’ta vizyona girecek olan yepyeni bir Marvels hikayeleri nesli ufukta görünüyor ve daha fazla heyecanlı olamazdık.

Teknory