Artık ihtiyacınız olmayan eski gruplardan kurtulmayı kolaylaştırmak için WhatsApp

Bu hepimizin başına gelmiştir: WhatsApp’ta bir bildirim alırsınız, ancak gerçekten tanımadığınız birinin dört yıl önce çocuğunuzun doğum günü partisi için kurduğunuz bir grupta mesajlar gönderdiğini fark edersiniz. Bu eski zombi gruplarından kurtulmak yorucu olabilir, ancak WhatsApp bir çözüm üzerinde çalışıyor. WABetaBilgisi(Yeni bir sekmede açılır) kullanıcıların oluşturdukları gruplar için bir son kullanma tarihi belirlemelerine olanak tanıyan […]

Artık ihtiyacınız olmayan eski gruplardan kurtulmayı kolaylaştırmak için WhatsApp

Bu hepimizin başına gelmiştir: WhatsApp’ta bir bildirim alırsınız, ancak gerçekten tanımadığınız birinin dört yıl önce çocuğunuzun doğum günü partisi için kurduğunuz bir grupta mesajlar gönderdiğini fark edersiniz.

Bu eski zombi gruplarından kurtulmak yorucu olabilir, ancak WhatsApp bir çözüm üzerinde çalışıyor. WABetaBilgisi(Yeni bir sekmede açılır) kullanıcıların oluşturdukları gruplar için bir son kullanma tarihi belirlemelerine olanak tanıyan yeni bir özelliği fark etti.

AYRICA BAKINIZ:

Meta, WhatsApp ve Messenger için ‘AI karakterleri’ oluşturacak

iOS için WhatsApp beta sürüm 23.5.0.70’te fark edilen özellik, kullanıcıların gruplar için bir gün, bir hafta ve özel bir tarih gibi son kullanma seçeneklerini belirlemesine olanak tanıyacak. Ayrıca, bu gruba başlangıçta tahmin edilenden biraz daha uzun süre ihtiyaç duyabileceğinize karar verirseniz, daha önce belirlenmiş bir son kullanma tarihini kaldırabileceksiniz.

WABetaInfo, seçeneğin yalnızca onu ayarlayan kişi üzerinde çalıştığını söylüyor, yani siz gittikten sonra diğer grup katılımcıları grupta kalabilir. Ama en azından Karen’ın kim olduğunu ve sizi neden bir tığ işi atölyesine davet ettiğini anlamak için eski mesajlara göz atmak zorunda kalmayacaksınız.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

WhatsApp Bir Kez Görüntüle fotoğraf ve video mesajları


Özellik şu anda yalnızca beta test kullanıcıları tarafından kullanılabilir, ancak gelecekteki bir WhatsApp güncellemesinde geniş çapta yayınlanması muhtemeldir.

Teknory