Batman, Letterboxd’a Göre 2022’nin En Çok Yeniden İzlenen Filmi

Ev film Haberleri Batman, Letterboxd’a Göre 2022’nin En Çok Yeniden İzlenen Filmi Robert Pattinson’ın Kara Şövalye olarak oynadığı Matt Reeves’in yönettiği The Batman, Letterboxd’a göre 2022’nin takıntılı bir şekilde yeniden izlenen filmi. Yarasaadam Letterboxd tarafından 2022’nin “En Saplantılı Bir Şekilde Yeniden İzlenen” filmi seçildi. Yarasaadam beri kahraman için ilk solo film oldu. Kara Şövalye Yükseliyor, […]

Batman, Letterboxd’a Göre 2022’nin En Çok Yeniden İzlenen Filmi

Robert Pattinson’ın Kara Şövalye olarak oynadığı Matt Reeves’in yönettiği The Batman, Letterboxd’a göre 2022’nin takıntılı bir şekilde yeniden izlenen filmi.


Yarasaadam Letterboxd tarafından 2022’nin “En Saplantılı Bir Şekilde Yeniden İzlenen” filmi seçildi. Yarasaadam beri kahraman için ilk solo film oldu. Kara Şövalye Yükseliyor, tam on yıl önce yayınlanan. Filmde Robert Pattinson, Bruce Wayne/Batman rolünde ve Gotham City’nin uzun çizgi roman tarihinden ikonik kahramanların ve kötü adamların yeni versiyonlarını içeren son derece yetenekli bir yardımcı oyuncu kadrosuyla. Yıldızlarla dolu kadro, Kedi Kadın rolünde Zoë Kravitz, The Riddler rolünde Paul Dano, Komiser Gordon rolünde Jeffrey Wright, Alfred rolünde Andy Serkis, The Penguin rolünde Colin Farrell ve Carmine Falcone rolünde John Turturro tarafından toplandı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Posta kutusu 2022 için yıllık incelemesini yayınladı ve Yarasaadam platformun milyonlarca kullanıcısına göre yılın “En Saplantılı Bir Şekilde Yeniden İzlenen” filmi oldu. Bu başlık gösteriyor ki, izleyiciler Batman 2 haberler, aktif olarak yönetmen Matt Reeves tarafından hazırlanmış sürükleyici dünyaya geri dönüyorlar. Yarasaadam Hayranların favorisi olan diğer filmlerin kıyasıya rekabetini alt edin Top Gun: Maverick, Her Şey Her Yerde Aynı Anda ve diğer gişe rekorları kıran süper kahraman Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok2022’de en çok yeniden izlenen film seçilecek. Aşağıdaki ilk 10’a göz atın:

İlgili: Batman İki Yüzlü Kuruyor (& Joker’den Daha Anlamlı)


İzleyiciler Neden Batman’e Çekildi?

Batman 2'de Robert Pattinson

İzleyiciler, Reeves’in Gotham Şehri ve Batman’in içindeki yeri hakkındaki görüşüyle ​​bağlantı kurdu. Yönetmenin yaklaşımı benzersizdi ve şüphesiz herhangi bir DC filminin çizgi romanlardan Gotham atmosferini yeniden yaratmaya geldiği en yakın şeydi. Batman prequel TV şovu bile değil Gotham Reeves’i geride bırakabilir Yarasaadam ikonik konumun versiyonu. Her iki proje de Gotham’ın karakterlerin kendileri kadar aktif bir oyuncu olmasını sağlama konusunda iyi bir iş çıkarmış olsa da, Yarasaadam Pattinson’ın Batman’i hem klostrofobik hem de mide bulandırıcı bir Gotham’da yaşarken, filmin açılış sahnesinde Batman’in sadece şehrin gölgelerinde oynayarak kötü adamlara ne kadar korku getirebileceğini gösterdiği için durumu başka bir düzeye taşıdı.

Yarasaadam‘ nin yönetmeni Reeves, başlangıçta DC tarafından Batman’in önceki genişletilmiş evreni olan Ben Affleck’in solo filminin yönetmenliğini yapması için aranıyordu. serbest bırakılması etrafında Yarasaadam, Reeves, Affleck’in çekilmemiş film senaryosunun bir James Bond filmine çok benzediğini açıkladı, yönetmenliği bırakmasının nedeni de buydu. için yönetmenin görüşü Yarasaadam‘ın dünyası, aksiyon ağırlıklı bir öncülden çok Bruce Wayne’in karakter çalışmasına dayanıyor. Pattinson’ın hâlâ geçmişini çözmeye çalışan ve ikinci kişiliğinde kendini kaybeden Batman’in daha genç tasviri, izleyicilere Caped Crusader’ın henüz beyaz perdeye uyarlanmamış yeni bir yüzünü keşfetmeleri için mükemmel bir fırsat sundu.

Batman 2’den Neler Bekleniyor?

Robert Pattinson, The Batman'de unvanlı kahraman olarak.

Yarasaadam Bruce’un artık Gotham’ın intikam şövalyesi olması gerekmediğini, bunun yerine Gotham’ın karanlık günlerinde bir umut sembolü olarak tavır alması gerektiğini anlaması ile sona erdi. Bruce’un filmin sonunda sahip olduğu bu ifşa, karakteri devam filminde daha hafif bir yola sokmalı ve muhtemelen Pattinson’ın Bruce’un Batman çabalarını gizlemek için oynadığı tanınmış playboy karakterini oynayarak tam oyunculuk becerisini göstermesine izin vermeli. halka açık. Batman 2 Reeves’in ilk filmdeki Batman ile ilgili ikonik karakterleri temsil etme yolunu sürdüren Robin’i de tanıtabilir. Pattinson’dan Bruce’un yöneldiği daha hafif taraf, milyarderin genç öksüz Dick Grayson’ı kanatları altına almasını mükemmel hale getirecekti. Yarasaadam.

Sonraki: DCU’nun Sorunları Batman’i Daha da İyi Hale GetiriyorKaynak: Posta kutusu

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory