Batmobile, Batwing ve 6 Batman aracının tümü en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Fotoğraf: Batman / Warner Bros. Stüdyoları, Resim Fathom Events Press’in izniyle (Batman 80. Yıldönümü) Kimsenin Batman’e benzeyen bir araç ve alet koleksiyonu yok ama onun ikonik kaçış araçlarından hangisi en iyisi? Batman’de her şey var, gerçekten de var. Eğer bir kötü adamın yakalanmasını istiyorsanız, bunu yapabilecek imkanlara sahip. Çözülmesi mümkün olmayan bir vakayı çözmeniz gerekiyorsa, […]

Batmobile, Batwing ve 6 Batman aracının tümü en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Fotoğraf: Batman / Warner Bros. Stüdyoları, Resim Fathom Events Press’in izniyle (Batman 80. Yıldönümü)

Kimsenin Batman’e benzeyen bir araç ve alet koleksiyonu yok ama onun ikonik kaçış araçlarından hangisi en iyisi?

Batman’de her şey var, gerçekten de var. Eğer bir kötü adamın yakalanmasını istiyorsanız, bunu yapabilecek imkanlara sahip. Çözülmesi mümkün olmayan bir vakayı çözmeniz gerekiyorsa, onun dedektiflik becerileri bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Ve kartona dönüştürüldükten sonra kendinizi tekrar 3 boyutlu bir insana dönüştürmeniz gerekiyorsa, bunu da yapabilir (60’ların TV şovu çok kolaydı). Ancak belki de hiçbir alet koleksiyonu onun araç koleksiyonu kadar etkileyici değildir.

Komiser Gordon, “Kendime bunlardan bir tane almam lazım” dedi. Batman Başlıyorve Kara Şövalye’nin ikonik Batmobile’ı ekrana geldiğinde böyle düşünen ilk kişi o değil. Hayranlar, efsanevi Batwing’in Gotham Şehri göklerinde uçtuğunu veya Batboat’un okyanus dalgalarına çarptığını gördüklerinde benzer bir hayranlık yaşadılar.

Evet, çizgi romanlar ve süper kahramanlar söz konusu olduğunda hiç kimse Batman’in sonsuz sayıdaki güzel araçlarına rakip olamaz. Kötüleri karada, havada veya suda kovalayabilir. Acımasız biri ve her seferinde böyle olmasına rağmen iyi görünüyor.

Peki bu efsanevi araçlardan hangisi en iyisi? Hepsini en kötüden en iyiye doğru sıralayarak öğrenelim.

Teknory