“Devam etme zamanı geldi”

Özet Yönetmen Christopher Landon ayrıldı Çığlık 7 filmi çevreleyen sahne arkası zorluklarının ortasında. Stüdyo, Filistin vatandaşlarını destekleyen sosyal medya paylaşımları yapan aktris Melissa Barrera’yı 1000’den fazla sanatçının Spyglass’a yönelik kınamalarına yol açtıktan sonra kovdu. Barrera’nın rol arkadaşı Jenna Ortega da projeye geri dönmeyecek. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Çığlık 7 yönetmenini kaybetti. […]

“Devam etme zamanı geldi”

Özet

  • Yönetmen Christopher Landon ayrıldı Çığlık 7 filmi çevreleyen sahne arkası zorluklarının ortasında.
  • Stüdyo, Filistin vatandaşlarını destekleyen sosyal medya paylaşımları yapan aktris Melissa Barrera’yı 1000’den fazla sanatçının Spyglass’a yönelik kınamalarına yol açtıktan sonra kovdu.
  • Barrera’nın rol arkadaşı Jenna Ortega da projeye geri dönmeyecek.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Çığlık 7 yönetmenini kaybetti. Yönetmenliğini üstleneceği yaklaşan slasher devamı Mutlu Ölüm Günü Ve Çılgın yönetmen Christopher Landon zorluklarla kuşatılmıştı. Serinin önceki iki bölümünü yöneten Melissa Barrera, İsrail-Hamas savaşı sırasında Filistin vatandaşlarını destekleyen sosyal medya paylaşımları yaptıktan sonra projeden kovuldu. Stüdyonun kararıyla 1000’den fazla farklı sanatçı bir bildiri imzaladı. kınamak. Bu haberin ardından rol arkadaşı Jenna Ortega’nın maaş anlaşmazlığı nedeniyle geri dönmeyeceği de ortaya çıktı.

Twitter’dan, Christopher Landon yaklaşmakta olan organizasyondan çıkışını resmi olarak duyuran bir gönderi yazdı Çığlık 7. Aşağıdan kontrol edin:

Landon şunu açıklıyor: “resmen çıkıldı” proje “haftalar önce“ve bu onun”katılan herkesin kalbi kırıldı“O iken”en kısa anın bile tadını çıkarmaktan onur duyuyorum [Wes Craven and Kevin Williamson’s] parıltı“Craven’ın mirasının devam etmesini umuyor”bölünmüş bir dünyanın gürültüsünün üstesinden gelir ve yükselir” onun katılımı olmadan.


Scream 7 Gerçekleşecek mi?

Scream 6'nın Ghostface'i projektörün önünde bıçak tutuyor

Şok edici yanı sıra Çığlık 7 Kadro çıkışlarının ardından filmin yaratıcı ekibi, geliştirmenin ilk aşamalarında büyük bir yaratıcı revizyon yaşadı. Landon, ilk olarak serinin önceki iki filmini yöneten yönetmenler Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett’in yerine getirildi. Senaristler James Vanderbilt ve Guy Busick, Landon’ın filmin yinelemesi için elden geçirilmiş senaryoyu yazmak üzere hâlâ hazırdılar, ancak senaryonun bu versiyonunun yazımı sırasında nerede olduğu belli değil.

Bağırmak (2022) ve Çığlık 6 Melissa Barrera ve Jenna Ortega’nın karakterleri, kız kardeşler Sam ve Tara Carpenter’ı tanıttı.

Öyle görünüyor ki Çığlık 7 yine de yapılacaktır. 2022 filmi 24 milyon dolarlık bütçeden 138,9 milyon dolar, devam filmi ise yaklaşık 35 milyon dolarlık bütçesinden 169 milyon dolar kazandığından, devam filmi hala güçlü bir mali beklenti. Ayrıca sözleşmelerinin durumuna bağlı olarak hala geri dönebilecek birkaç yıldız da var; bunlar arasında Jasmin Savoy Brown ve ikiz kardeşler Mindy ve Chad Meeks-Martin rolündeki Mason Gooding de var.

ama, bu Çığlık 7 Sahne arkası draması, Neve Campbell’ın sahnesini çevreleyen tartışmalarla daha da şiddetleniyor Çığlık 6 Geri dönen yıldız için maaş görüşmelerinin ardından çıkış, bu taksitin geliştirilmesi sırasında durdu. Serinin devamı artık birden fazla bagaj kaynağıyla birlikte geliyor; dolayısıyla stüdyonun, bu sorunlardan bazıları çözülene veya etraflarındaki halkın heyecanı bitene kadar filmin gelişimini geciktirmesi mümkün. Ancak Landon’un yerine başkasının geçeceği hızlı bir şekilde duyurulursa bu, stüdyonun er ya da geç ilerleme niyetinde olduğunun bir göstergesi olabilir.

Kaynak: Christopher Landon/Twitter

Teknory