Bazı Jeep Cherokee Modelleri Yangın Riski Nedeniyle Geri Çağırıldı, Sahipleri Dışarıya Park Etmeye Teşvik Edildi

Şu an itibariyle, sorun için düzeltme hala geliştirilmektedir. En iyi ihtimalle, modül kısa devre yaparsa elektrikli kaldırma kapısı çalışmayı durdurabilir, ancak en kötüsü alev alabilir. Stellantis, onarım gelene kadar Cherokee’nizi dışarıya park etme önerileri konusunda ciddi. Tüm geri çağırmalarda olduğu gibi, düzeltme (mevcut olduğunda) otomobil üreticisinin cebinde. NHTSA güvenlik raporuna göre Stellantis, etkilenen sahiplere PLGM’yi […]

Bazı Jeep Cherokee Modelleri Yangın Riski Nedeniyle Geri Çağırıldı, Sahipleri Dışarıya Park Etmeye Teşvik Edildi

Şu an itibariyle, sorun için düzeltme hala geliştirilmektedir. En iyi ihtimalle, modül kısa devre yaparsa elektrikli kaldırma kapısı çalışmayı durdurabilir, ancak en kötüsü alev alabilir. Stellantis, onarım gelene kadar Cherokee’nizi dışarıya park etme önerileri konusunda ciddi. Tüm geri çağırmalarda olduğu gibi, düzeltme (mevcut olduğunda) otomobil üreticisinin cebinde. NHTSA güvenlik raporuna göre Stellantis, etkilenen sahiplere PLGM’yi tamir etme maliyeti için geri ödeme yapacak.

Güvenlik geri çağırmaları, araç sahipliğinin talihsiz ama yaygın bir parçasıdır ve Honda’dan Porsche’ye ve Tesla’ya kadar her şey bir geri çağırma konusu olmuştur. Aracınızın bir geri çağırmadan etkilenebileceğini düşünüyorsanız veya sadece merak ediyorsanız, VIN’inizi (Araç Kimlik Numarası) her zaman NHTSA’nın web sitesi kontrol etmek. Bir araç geri çağrıldığında müşteri olarak sizi koruyan yasalar vardır.

Teknory