Insomniac Games, ‘üzücü’ siber saldırılara Logan gibi yanıt veriyor… Insomniac dayanıklıdır’

Insomniac Games, stüdyoyu etkileyen son siber saldırıya yanıt olarak bir güncelleme yayınladı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada Insomniac Games’in resmi Twitter hesabıgeliştirici, hayranlara “merhamet ve sarsılmaz destek” için teşekkür etti. “Stüdyomuza yapılan son siber saldırı ve bunun geliştirici ekibimize yarattığı duygusal zarardan dolayı hem üzgün hem de öfkeliyiz. Son birkaç gündür birbirimize destek olmak için kendi […]

Insomniac Games, ‘üzücü’ siber saldırılara Logan gibi yanıt veriyor… Insomniac dayanıklıdır’

Insomniac Games, stüdyoyu etkileyen son siber saldırıya yanıt olarak bir güncelleme yayınladı.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada Insomniac Games’in resmi Twitter hesabıgeliştirici, hayranlara “merhamet ve sarsılmaz destek” için teşekkür etti.

“Stüdyomuza yapılan son siber saldırı ve bunun geliştirici ekibimize yarattığı duygusal zarardan dolayı hem üzgün hem de öfkeliyiz. Son birkaç gündür birbirimize destek olmak için kendi içimize odaklandık.”

Açıklama, kişisel bilgiler ve yaklaşmakta olan saldırıyla ilgili ayrıntılar da dahil olmak üzere Insomniac’tan gizli verilerin çalındığı 12 Aralık’taki siber saldırıya yanıt olarak geldi. Marvel’ın Wolverine’i.

Gönderiye şöyle devam edildi: “Çalınan verilerin çalışanlarımıza, eski çalışanlarımıza ve bağımsız yüklenicilerimize ait kişisel bilgileri içerdiğinin farkındayız.” “Aynı zamanda erken geliştirme ayrıntılarını da içeriyor Marvel’ın Wolverine’i PlayStation 5 için […] Bu deneyim bizim için son derece üzücü oldu.”

Marvel’ın Wolverine’i X-Men serisinden huysuz bir süper kahraman olan Logan’ın hikayesini konu alan, şu anda Insomniac tarafından geliştirilmekte olan bir aksiyon oyunudur.

üzerindeki etkisinden bahsetmişken WolverineInsomniac şunları ekledi: “Geliştirdiğimiz oyunlardan herkesin amaçlandığı gibi ve oyuncularımızın hak ettiği şekilde keyif almasını istiyoruz. Ancak Logan gibi… Insomniac dayanıklıdır. Marvel’ın Wolverine’i planlandığı gibi devam ediyor.”

Daha fazla gör

Hayranlara daha doğrudan hitap etmeye devam eden Insomniac şunları ekledi: “Herkesin coşkusunu takdir etsek de, konuyla ilgili resmi bilgileri paylaşacağız. Marvel’ın Wolverine’i zamanı geldiğinde.”

Insomniac Games’in video oyunu geliştirme konusunda süslü bir geçmişi var. Deneyimli stüdyo, milenyumun başındaki sevilen platform oyunu serisinden sorumludur Ejderha Spyro birlikte Ratchet & Clank, Gün Batımı Aşırı Hızı, ve oldukça popüler olan Marvel’in Örümcek Adamı seri.

Marvel’in Örümcek Adam 2, Ekim ayında vizyona giren film, eleştirmenler ve hayranlar tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. TechRadar Gaming’in kendi baş editörü Jake Tucker oyuna beş üzerinden dört yıldız vererek oyunun “eğlenceyi her şeyden önce önceliklendiren” “tatmin edici bir Örümcek destanı” sunmasını övdü.

Tatilde oynayacak bir şey ister misin? Listelerimiz en iyi süper kahraman oyunları ve en iyi hikaye oyunları aradığınız şey var.

Teknory