Bir Klasiği Gizlice Yeniden Yapan Bir Bilim Kurgu Dud, Hırsından Övgü Kazandı

Asla yeniden yapılmaması gereken bazı filmler vardır ve böylesine riskli bir çabayı düşünmek bile sınırda saygısızlık olur. Öte yandan, çok geç olana kadar kimse fark etmediği sürece devam edebilir ve tüm zamanların harikasını yeniden değerlendirebilirsiniz, bu 1996’nın kötü şöhretli oyununda olduğu gibi oldu. dikenli tel. Pamela Anderson, ezici küresel popülaritesinin zirvesinde büyük ekran başarısı için […]

Bir Klasiği Gizlice Yeniden Yapan Bir Bilim Kurgu Dud, Hırsından Övgü Kazandı

Asla yeniden yapılmaması gereken bazı filmler vardır ve böylesine riskli bir çabayı düşünmek bile sınırda saygısızlık olur. Öte yandan, çok geç olana kadar kimse fark etmediği sürece devam edebilir ve tüm zamanların harikasını yeniden değerlendirebilirsiniz, bu 1996’nın kötü şöhretli oyununda olduğu gibi oldu. dikenli tel.

Pamela Anderson, ezici küresel popülaritesinin zirvesinde büyük ekran başarısı için bir oyun yapmak, kağıt üzerinde akıllıca bir hareketti, ancak pratikte pek de plana göre gitmedi. Gişede 9 milyon dolarlık bütçesinin yarısını bile telafi edemeyen çizgi roman uyarlaması, En Kötü film de dahil olmak üzere altı Razzie adaylığı kazanacak ve başrol oyuncusu En Kötü Yeni Yıldız kategorisinde galip olarak uzaklaşacaktı.

Gramercy Resimleri aracılığıyla

Her zaman olduğu gibi, herhangi bir tartışma dikenli tel olay örgüsünün efsanevi olay örgüsüyle neredeyse aynı olduğunun keşfedilmesine yol açma eğilimindedir. Kazablankave bu dudak uçuklatan ifşa bir videoda çok fazla yorum alanı kaplarken reddit kritik ve ticari felaketi yansıtan bir iplik, en azından hafif bir övgü, en azından filmin hırsına (ne kadar yanlış yönlendirildiğine bakılmaksızın), yardımcı oyuncu kadrosunun çalışmasına ve şaşırtıcı derecede başarılı sinematografiye yağdırılıyor.

Mevcut Rotten Tomatoes, eleştirmenlerden ve kalabalıklardan sadece yüzde 28 ve 14 puan alıyor, yeniden değerlendirme konuşmasının ateşlenmesi tehlikesiyle karşı karşıya olmadığımızı belirtiyor, ancak en azından birkaç tane olduğunu bilmek yüreklendirici. dikenli tel savunucuları orada. Hiç şüpheniz olmasın, bu korkunç bir film ve birçok kişi Anderson’ın performansının tüm varlığının bir mil farkla en kötü yönü olduğunu kanıtladığını vurguluyor.

Teknory