Shadow and Bone 2. sezon çekimleri tamamlandı

Netflix’te Geeked Haftası sona erdi, bu da yayıncının Neil Gaiman’ın merakla beklenen uyarlamasından gelecek çok çeşitli şovları hakkında tonlarca haber ve güncelleme aldığımız anlamına geliyor. Kum Adam yaklaşan canlı aksiyon tedavisine Bir parça ve dahası. Netflix, boru hattında sahip oldukları her şey için bizi heyecanlandırmak için her şeyi yaptı. Yaklaşan şovlardan biri Gölge ve Kemik. […]

Shadow and Bone 2. sezon çekimleri tamamlandı

Netflix’te Geeked Haftası sona erdi, bu da yayıncının Neil Gaiman’ın merakla beklenen uyarlamasından gelecek çok çeşitli şovları hakkında tonlarca haber ve güncelleme aldığımız anlamına geliyor. Kum Adam yaklaşan canlı aksiyon tedavisine Bir parça ve dahası. Netflix, boru hattında sahip oldukları her şey için bizi heyecanlandırmak için her şeyi yaptı.

Yaklaşan şovlardan biri Gölge ve Kemik. dayalı fantastik dizi Grishaverse Leigh Bardugo’nun romanları, 2021’de ilk sezonu yayınlandığında Netflix için sağlam bir hit oldu, bu nedenle oyuncular ve ekip devam filmi için sıkı çalıştı. Yeni çekim göremedik Geeked Haftası sırasında, ancak oldukça heyecan verici bir duyuru aldık: gösterinin 2. sezonunun çekimleri resmen tamamlandı.

Hem eski hem de yeni kadro üyeleri, yaklaşan sezonun yanı sıra Ravka ve çevredeki topraklarda bu sonraki macerada karakterlerini ne tür bir durumda bulacağımızın yanı sıra bir videoda yer aldı. ilk sezonu Gölge ve Kemik Bardugo’nun aynı adlı romanındaki olayları ele aldı ve muhtemelen romandan olayları içereceğinden gelecek sezonda çok daha fazla göreceğimizi umduğumuz Kargalar olarak bilinen suç ekibini kurdu. Altı Karga. Ek olarak Altı Karga2. sezonda ayrıca şu olaylar anlatılacak: Kuşatma ve FırtınaBardugo’nun orijinalinin destansı orta cildi Grishaverse üçleme. Spoiler vermeyeceğiz ama savaşlar, büyülü yaratıklar ve bolca denizcilik olacağını söylemekle yetinelim.

için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı Gölge ve Kemik 2. sezon, ancak şovun çekimleri sona erdiğine göre, onu çok uzun zaman önce göreceğimiz konusunda iyimser olmak için pek çok neden var.

Klasik oyun franchise canavarları yeni fragmanda görünüyor Ölümcül Deney

Geeked Week’te biraz daha fazlasını görmemiz gereken bir gösteri Ölümcül Deney, önümüzdeki ay Netflix’te yayınlanacak. Capcom’un en çok satan video oyunu serisinden uyarlanan, Ölümcül Deney 2036’daki bir zombi kıyametinin olaylarını ve bunun olmasına neden olan 2022 olaylarını gösterecek.

Bu franchise, geçmişte çok sayıda ekran muamelesi gördü, en önemlisi 2017’lerde sona eren Milla Jovovich’in oynadığı filmler. Resident Evil: Son Bölüm. Gösteri biraz farklı olacak. Netflix, oyunlardaki olayları tasvir etmek veya mitosları yeniden icat etmek yerine bir tür devam filmi yapıyor. Oyunlarda olan her şey, Albert Wesker’in ateşli ölümü de dahil olmak üzere şovun kanonudur. Resident Evil 5. Geri döndüğünden ve bu yeni dizide aktör Lance Reddik tarafından canlandırıldığından, belli ki bir şeyler düşünmüş.

Farmasötik Umbrella Company’nin kapalı kapılar ardında aynı eski canavar yaratma araştırmasıyla uğraşırken halka nasıl yeni bir sayfa açtığını göstermenin yanı sıra, bu fragman bize birkaç önemli yaratığa çok daha net bir bakış sağladı. Duvarda sürünen, jilet gibi keskin dilleri olan yaratıklar var. Resident Evil 2. Ve son sahnede, muhafaza tankının camına çarpan bir Tiran gibi görünen bir şey görüyoruz.

Eğer Ölümcül Deney Bu fragmanın ima ettiği gibi, oyunlara ve kamplarına saygı göstermeyi başarıyor, aslında oldukça iyi olabilir. En iyisi onu görene kadar nefesimizi tutmamak. Biz incindik Ölümcül Deney önce uyarlamalar.

Ölümcül Deney 14 Temmuz’da Netflix’te. Gölge ve Kemik 2. sezonun 2023’te bir tarihte prömiyer yapması bekleniyor.

Teknory