Zack Snyder, R Dereceli Rebel Moon Yönetmeninin Kesimlerinin Ne Kadar Farklı Olacağına İlişkin

Özet Zack Snyder, gelecek bilim kurgu filmleri için genişletilmiş yönetmen kurgularını yayınlamayı planlıyor. Asi Aytıpkı onun için yaptığı gibi Adalet Ligi. R dereceli yönetmenin kesmeleri Asi Ay Önceki filmlerinden çok daha kapsamlı olacak, filmin büyük bölümleri farklı olacak. Snyder’ın iddialı planları var Asi Ay devam filmleri, yan ürünler, ön bölüm çizgi romanları, kitaplar, çizgi romanlar, […]

Zack Snyder, R Dereceli Rebel Moon Yönetmeninin Kesimlerinin Ne Kadar Farklı Olacağına İlişkin

Özet

  • Zack Snyder, gelecek bilim kurgu filmleri için genişletilmiş yönetmen kurgularını yayınlamayı planlıyor. Asi Aytıpkı onun için yaptığı gibi Adalet Ligi.
  • R dereceli yönetmenin kesmeleri Asi Ay Önceki filmlerinden çok daha kapsamlı olacak, filmin büyük bölümleri farklı olacak.
  • Snyder’ın iddialı planları var Asi Ay devam filmleri, yan ürünler, ön bölüm çizgi romanları, kitaplar, çizgi romanlar, video oyunları ve ortak bir evren dahil olmak üzere evren Ölülerin Ordusu. Yönetmenin kesmeleri bu geniş evrenin kurulmasına yardımcı olacak.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Asi Ay Yönetmen Zack Snyder, yönetmenin yakında çekeceği bilim kurgu filmlerindeki kesitleriyle ilgili yeni ayrıntılar veriyor. Hatta önce Zack Snyder’ın Justice League’iSnyder, uzun yönetmen kurgularıyla tanınıyordu. Bekçiler Ve Batman v. Superman: Adaletin Şafağı. Hayranlar Warner Bros.’a Snyder’ın kesmesini yayınlaması için kampanya yapmak zorunda kalırken Adalet Ligihem Netflix hem de Snyder, dizinin uzatılmış kesintilerini zaten doğruladı. Asi Ay filmler gösterime girecek.

İle yapılan bir röportaj sırasında Haftalık eğlenceSnyder, PG-13 versiyonları arasındaki en önemli farklılıkları açıkladı. Asi Ay ve ayrıca yayınlanacak olan R dereceli yönetmenin kurguları. Bu değişikliklerin, yönetmenin Snyder’ın önceki filmleri için yaptığı kurgulardan çok daha kapsamlı olması bekleniyor. Aşağıdaki yorumlarını okuyun:

“PG-13 versiyonuyla, yani daha geniş izleyici kitlesine hitap eden versiyonuyla son derece gurur duyuyorum çünkü bunun gerçekten muhteşem, zamansız, mitolojik kapsamı tatmin ettiğini söyleyebilirim. Diğer versiyonda yaptığımız şey eğlenceli ve yıkıcı çünkü bu ölçekte R dereceli bir bilim kurgu filmi olmamalı. Tam bir saat daha uzun. Sadece biraz farklı ya da biraz daha fazla değil. Filmde farklı olan büyük parçalar var.”


Zack Snyder’ın Rebel Moon Evreni İçin İddialı Planları Var

26_details_fromrebelmoon_trailer

Yönetmenin bir saat daha uzun olan kesmeleri Snyder’ın iddialı planlarıyla bağlantılı. Asi Ay Evren. Yirmi yıl boyunca geliştirme aşamasındayken, Asi Ay olarak sahnelendi Yıldız Savaşları bir noktada film. Sonuçta Snyder’ın Netflix ile birlikte geliştirmeye devam ettiği kendi fikri mülkiyeti haline geldi. İlk iki film aynı anda çekildi. Rebel Moon: Birinci Bölüm – Ateşin Çocuğu Aralık ayında yayınlanacak ve Rebel Moon: İkinci Bölüm – Scargiver Nisan 2024’te piyasaya sürülüyor.

Bu iki film ve orijinalinden daha fazla hikaye içeren yönetmen kurguları, sadece bir başlangıç. Asi Ay Evren. Bazıları film ortamının ötesine uzanan çok sayıda devam filmi ve yan ürün planlanıyor. Dört bölümlük Asi Ay prequel çizgi romanının Ocak 2024’te yayınlanmaya başlayacağı doğrulandı. Rebel Moon: Bloodaxe Eviolaylardan önce Darrian ve Devra Bloodaxe karakterlerini araştırıyor. Birinci Bölüm: Ateşin Çocuğu. Snyder ayrıca diğer kitaplar, çizgi romanlar, video oyunları ve hatta Netflix VR deneyimine ilişkin planları da tartıştı.

Darrian Bloodaxe’ı, Victor Stone/Cyborg’u canlandıran Ray Fisher canlandırıyor. Zack Snyder’ın Justice League’i.

Snyder şunu da açıkladı: Asi Ay ile aynı evrende Ölülerin Ordusu. Çeşitli Netflix film serileri arasında ortak bir evren oluşturmak, daha fazla hikaye anlatma olanağının kapısını açıyor. Snyder’ın yönetmeninin kurgularının uzatılmış çalışma süresi, bu bağlantıları kurmak ve bu kapıları filmlerin PG-13 versiyonlarında zaman olmayan şekillerde açmak için daha fazla fırsat sunuyor. Snyder’ın hırslı olup olmadığını zaman gösterecek Asi Ay Evren tamamen hayata geçirilebilir ancak yönetmenin kesmeleri güçlü bir temel oluşturmak için iyi bir yerdir.

Kaynak: Haftalık eğlence

Önemli Çıkış Tarihleri

  • Rebel Moon Birinci Bölüm <a href=film Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/08/rebel-moon-part-one-movie-poster.jpg”/>
  • Rebel Moon Bölüm 2 Temp Posteri
    Rebel Moon: İkinci Bölüm – Scargiver

Teknory