Etkili Bir Aksiyon Gerilim Filmi, Büyüklük Açısından Yumruk Çekmiyor

Toei aracılığıyla Hangi filmlerin arkasında uzun süreli bir miras bırakabileceğini kesin olarak tahmin etmek zor ama iş aksiyon gerilim türüne geldiğinde, yönetmen Kinji Fukasaku’nunki kadar nitelikli aday sayısı çok az. Savaş Royale. Tartışmalı olduğu kadar kışkırtıcı da olan bu filmde, kabileciliğe ve şiddete doğru acımasız iniş, ıssız bir adaya gönderilen 42 çocuğu bulur ve burada […]

Etkili Bir Aksiyon Gerilim Filmi, Büyüklük Açısından Yumruk Çekmiyor

Toei aracılığıyla

Hangi filmlerin arkasında uzun süreli bir miras bırakabileceğini kesin olarak tahmin etmek zor ama iş aksiyon gerilim türüne geldiğinde, yönetmen Kinji Fukasaku’nunki kadar nitelikli aday sayısı çok az. Savaş Royale.

Tartışmalı olduğu kadar kışkırtıcı da olan bu filmde, kabileciliğe ve şiddete doğru acımasız iniş, ıssız bir adaya gönderilen 42 çocuğu bulur ve burada boyunlarına bağlanmış patlayıcı tasmalar bulurlar. Bir dizi kural verildiğinde, rotadan çıkmak, üzücü olduğu kadar basit bir görevle, plazma-mutlu bir patlamaya yol açar; herkesi öldür ve ayakta kalan son kişi ol.

savaş Royale
Toei aracılığıyla

Sinemada en az Quentin Tarantino kadar otorite tarafından son 30 yılda vizyona giren en iyi filmlerden biri olarak adlandırılan bu filmde, en azından bir tür medyayı ortaya çıkarmak için çok çalışmanıza gerek yok. Savaş Royale film, televizyon, video oyunları, çizgi romanlar ve daha pek çok şey arasında.

Neyse ki, Hollywood’un hem büyük hem de küçük ekranda yeniden yapımları, yakın zamanda yapılan bir geliştirme cehenneminden kaçmayı başaramadı. reddit eve iplik çekiçleme ne kadar saygın Savaş Royale Varlığının herhangi bir yönü hakkında söylenecek en az kötü bir söz bulan yorumlar ve yanıtlarla, piyasaya sürülmesinden bu yana yirmi yıldan fazla bir süre kaldı.

Büyüklük her zaman kalıcıdır ve kavramın son derece çekişmeli olduğu kanıtlansa da sergilenen stil, içgörü ve iğneleyici hiciv nedeniyle sudan fırladı ve benzer türden çok az başlık etkinin yarısını bile oluşturmayı başardı. bir bütün olarak eğlence endüstrisi Savaş Royale.

Teknory