Bir maliyetle daha ucuz bir akıllı saat

TL;DR Motorola marka lisans sahipleri Moto Watch 100 ve Moto Buds 600 ANC’yi duyurdu. Saat, çok daha ucuz bir fiyat etiketi için Wear OS ve bir OLED ekranını terk ediyor. Kulaklıklar, Fast Pair, Snapdragon Sound ve daha fazlasını 149 $ karşılığında getiriyor. Motorola, bir süredir diğer markaların teknoloji ürünleri için kendi adını lisanslamasına izin veriyor […]

Bir maliyetle daha ucuz bir akıllı saat

TL;DR

  • Motorola marka lisans sahipleri Moto Watch 100 ve Moto Buds 600 ANC’yi duyurdu.
  • Saat, çok daha ucuz bir fiyat etiketi için Wear OS ve bir OLED ekranını terk ediyor.
  • Kulaklıklar, Fast Pair, Snapdragon Sound ve daha fazlasını 149 $ karşılığında getiriyor.

Motorola, bir süredir diğer markaların teknoloji ürünleri için kendi adını lisanslamasına izin veriyor ve bu konuda başı çeken akıllı saatler ve kulaklıklar.

Şimdi, CES 2023 yaklaşırken mücadeleye giren iki yeni Moto markalı ürünümüz var: Moto Watch 100 ve Moto Buds 600 ANC.

Moto Watch 100: Düşme algılamalı ucuz bir saat

Moto Watch 100 kompozit

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

Moto Watch 100, yeniden başlatılan Moto 360’tan birkaç yıl sonra gelen eBuyNow’ın en son Moto markalı akıllı saatidir. Bu kez, marka lisans sahibi birinci sınıf bir yaklaşımdan daha uygun fiyatlı bir teklife geçiyor.

Yeni Moto Watch için 99,99 $ ödemeyi bekleyin, ancak sonuç olarak bir dizi kesinti de alıyorsunuz. Yeni başlayanlar için giyilebilir cihaz, Wear OS yerine temel bir “Moto Watch OS” çalıştırıyor. Bunu söylerken, bu ilkel yazılım deneyimi, şirketin iki haftaya kadar meyve suyu talep etmesiyle, pil ömründe önemli iyileştirmeler sağlar.

İlişkili: Satın almaya değer en ucuz akıllı saatler

Orijinal Wear OS saatine kıyasla diğer önemli kesintiler arasında OLED ekran yerine dairesel 1,3 inç LCD ekran, görünüşte kullanıcı tarafından erişilebilen depolama alanı ve Wi-Fi bağlantısı yok.

Aksi takdirde kalp atış hızı izleme, SpO2 izleme, 28 spor modu, 5ATM su geçirmezlik, Google Fit ve Strava entegrasyonu, GPS ve seçtiğiniz altı saat yüzü bekleyebilirsiniz. Ayrıca eBuyNow, bunun düşme algılama işlevine sahip piyasadaki en ucuz saat olduğunu iddia ediyor.

Moto Watch 100 şimdi Glacier Silver ve Phantom Black renk seçenekleriyle sunuluyor.

Moto Buds 600 ANC: Daha gösterişli bir teklif

Moto Buds 600 ANC yeniden boyutlandırıldı

SGW Global, yıllar boyunca çeşitli Moto markalı ses ürünlerini piyasaya sürdü ve Moto Buds 600 ANC, en yeni ürünü. Bu aşağıdaki Moto Tomurcukları-S ANChangi bizim Ses Adamları meslektaşları “uygulamada oldukça sıkıcı bir deneyim” olarak adlandırdı.

Yeni Moto Buds, aynı 149 $ fiyat etiketini sunuyor ancak masaya birkaç önemli ekleme getiriyor. Sesle ilgili eklemelerle başlayan şirket, gelişmiş müzik ve arama kalitesi için Snapdragon Sound desteğini, aptX Adaptive teknolojisi desteğini ve arka plan gürültüsünü azaltmak için net ses yakalama teknolojisini tanıtıyor.

Bu yeni gerçek kablosuz kulaklıklar aynı zamanda iki cihaza aynı anda bağlanabilmeniz için Bluetooth çoklu nokta ve sorunsuz eşleştirme için Hızlı Eşleştirme teknolojisi sunar. Ayrıca, önceki modelin 18 saatine kıyasla 26 saatlik toplam kullanım süresiyle, şarj kutusuyla pil ömrünün artmasını bekleyebilirsiniz.

Aksi takdirde, Moto Buds 600 ANC’de, kasa için kablosuz şarj desteği, hibrit gürültü önleme, dokunmatik kontroller, Google Asistan desteği, IPX5 derecesi ve mono mod gibi bazı tanıdık özellikleri almaya devam edersiniz.

Moto Buds 600 ANC’nin Ocak ayında satışa çıkmasını bekleyin, ancak şu anda Motorola Edge 30 Fusion paketinin bir parçası olarak satın alınabilir.

Bir maliyetle daha ucuz bir akıllı saat

Teknory