Bir veda, tokat ve daha fazlası

TL;DR YouTube, 2022’nin en popüler videolarını ve içerik oluşturucularını açıkladı. Liste, Technoblade’in vedasını, Will Smith’in tokatını, Super Bowl devre arası şovunu ve daha fazlasını içerir. MrBeast ayrıca ilk on video listesinde yer alıyor ve yılı önde gelen YouTube içerik oluşturucusu olarak kapatıyor. YouTube’da var ilan edildi 2022’nin en iyi videoları ve içerik oluşturucuları. Listelerin başında […]

Bir veda, tokat ve daha fazlası

TL;DR

  • YouTube, 2022’nin en popüler videolarını ve içerik oluşturucularını açıkladı.
  • Liste, Technoblade’in vedasını, Will Smith’in tokatını, Super Bowl devre arası şovunu ve daha fazlasını içerir.
  • MrBeast ayrıca ilk on video listesinde yer alıyor ve yılı önde gelen YouTube içerik oluşturucusu olarak kapatıyor.

YouTube’da var ilan edildi 2022’nin en iyi videoları ve içerik oluşturucuları. Listelerin başında Minecraft yaratıcısı Technoblade’in veda mesajı var — “çok uzun inekler” – kanserden öldükten sonra babası tarafından 87,6 milyon izlenme ile okundu.

İkinci sırayı Guardian News aldı. sansürsüz video Will Smith’in Oscar’da sahnede Chris Rock’a tokat attığı zamanki gibi. Kötü şöhretli şaplak, sekiz ay önce yükselişe geçtiğinden beri 103 milyon kez görüntülendi.

Üçüncü sırada, başka bir Minecraft yaratıcısı olan Dream, yüz ifşa videosu bu ona 47 milyon görüntüleme kazandırdı. Bundan önce yüzünü kamerada hiç göstermemişti.

Teknory