Twitter’ın Yeni Oluşturucusu, Konular ve Uzun Tweetler Oluşturmayı Kolaylaştırabilir

Uygulama araştırmacısı Jane Manchun Wong, Twitter bir güncelleme üzerinde çalışıyor bu, daha uzun tweet’lerinizi otomatik olarak bir ileti dizisine dönüştürür. Wong’a göre, tweet’leriniz tweet sınırına ulaşıldığında otomatik olarak zincirlenecek ve yazmaya devam edebilirsiniz ve ek bir tweet eklenecektir. Ancak, bu göründüğü kadar büyük bir oyun değiştirici olmayabilir. Twitter, Tweet bestecisinin karakter sayısı 280 karakter sınırına… Okumaya devam et Twitter’ın Yeni Oluşturucusu, Konular ve Uzun Tweetler Oluşturmayı Kolaylaştırabilir

Twitter’ın Yeni Oluşturucusu, Konular ve Uzun Tweetler Oluşturmayı Kolaylaştırabilir

Uygulama araştırmacısı Jane Manchun Wong, Twitter bir güncelleme üzerinde çalışıyor bu, daha uzun tweet’lerinizi otomatik olarak bir ileti dizisine dönüştürür. Wong’a göre, tweet’leriniz tweet sınırına ulaşıldığında otomatik olarak zincirlenecek ve yazmaya devam edebilirsiniz ve ek bir tweet eklenecektir. Ancak, bu göründüğü kadar büyük bir oyun değiştirici olmayabilir.

Twitter, uzun zamandır hem sınırlamalarını hem de iş parçacığının popülaritesini kabul etti. Kullanıcılar başlangıçta önceki tweet’lerine yanıt vermek zorundayken, potansiyel olarak diğer kullanıcıların tüm içerik eklenmeden atlayıp yanıt vermesine izin verirken, Twitter bir süre önce ileti dizisini çok daha kolay hale getiren bir güncelleme yayınladı. Yeni bir tweet yazdığınız kutunun sağ alt köşesinde konuya ek bir tweet ekleyecek bir + düğmesi bulunur. Bu, kullanıcıların her şeyi düzenlemek ve akışından emin olmak için ileti dizilerini kolayca derlemesine ve tweet’ler arasında geçiş yapmasına olanak tanır. Yaklaşan güncelleme, insanların yalnızca büyük miktarda metin yapıştırmasını, çok uzun ileti dizileri göndermesini ve bireysel tweet’ler arasında akışlarının kesintiye uğramasını önlemesini kolaylaştırabilir. Yine de, diğer kullanıcılar + düğmesinin avantajları olduğunu belirttik. Şu anda kullanıcılar, her bir tweet’in neyle başlayıp biteceğini ve her bir tweet’in uzunluğunu tam olarak uyarlayabilir. Süreç otomatik hale gelirse, işler aslında daha zorlu görünebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow