Birisi Playdate için krankı uçmak için kullanmanıza olanak tanıyan bir Flappy Bird hatırası yaptı

Ah, Flappy Kuş. On yıl önce hepimizi kısaca tıkayan oyundan kültüre dönüşen fenomen hakkında en son düşündüğümden bu yana uzun zaman geçti. En azından bu sabah bir şeye rastlayana kadar durum böyleydi. Reddit bir duyuruyu duyuran gönderi Flappy Kuş Playdate’e saygı duruşunda bulundum ve bir an bile tereddüt etmeden onu cihazıma yükledim. Şimdi buradayım, bir […]

Birisi Playdate için krankı uçmak için kullanmanıza olanak tanıyan bir Flappy Bird hatırası yaptı

Ah, Flappy Kuş. On yıl önce hepimizi kısaca tıkayan oyundan kültüre dönüşen fenomen hakkında en son düşündüğümden bu yana uzun zaman geçti. En azından bu sabah bir şeye rastlayana kadar durum böyleydi. Reddit bir duyuruyu duyuran gönderi Flappy Kuş Playdate’e saygı duruşunda bulundum ve bir an bile tereddüt etmeden onu cihazıma yükledim. Şimdi buradayım, bir kez daha bu çıldırtıcı küçük oyuna tamamen bağımlıyım. Ve o aptal görünümlü kuşu kontrol etmek için krankı kullanmak bu sefer daha da zor. FlappyBird by Chibisuke ücretsiz ve Playdate’den indirilebilir itch.io. Rica ederim… ya da özür dilerim.

FlappyBird tıpkı OG oyununa benzer, ancak gri tonlamalıdır. D-pad’deki yukarı düğmesini, ‘A’ düğmesini veya kuşu borular arasında yönlendirmek için krankı kullanarak oynayabilirsiniz, ancak ben eklediği ekstra zorluk nedeniyle ikincisini tercih ettim. Aynı zamanda krankın mükemmel bir kullanımı gibi geliyor ve mümkün olduğunca Playdate’in harika tasarımından en iyi şekilde yararlanmayı seviyorum. İlham alınan başka oyunlar da var Flappy Kuş Playdate için alabileceğiniz şeyler, örneğin Huysuz Kuş Ve Flappy topama Chibisuke’nin FlappyBird Dong Nguyen’in meşhur yan kaydırma çubuğunun doğrudan bir kopyasıdır.

Pazar öğleden sonra kalp atış hızınızı artırmanın kesinlikle bir yolu bu. Lütfen bana yüksek puanım hakkında soru sormayın, ben… bunun hakkında konuşmak istemiyorum.

Birisi Playdate için krankı uçmak için kullanmanıza olanak tanıyan bir Flappy Bird hatırası yaptı

Teknory