En iyi bagaj fırsatları: %20’den başlayan fiyatlarla bagaj alın

İlkbahar, daha fazla seyahat macerası, iş gezileri ve yol gezileri demektir. Bu nedenle, dış etkenlere dayanacak, eşyalarınızı koruyacak ve bütçenizi kontrol altında tutacak valiz ve valiz setlerine bakmanın tam zamanı. Neyse ki, bulunabilecek birçok mükemmel fırsat var. İşte başlamanıza yardımcı olacak birkaç tane. En İyi Ekonomik Bagaj neden beğendik Wrangler akıllı bagaj seti(Yeni bir sekmede […]

İlkbahar, daha fazla seyahat macerası, iş gezileri ve yol gezileri demektir. Bu nedenle, dış etkenlere dayanacak, eşyalarınızı koruyacak ve bütçenizi kontrol altında tutacak valiz ve valiz setlerine bakmanın tam zamanı. Neyse ki, bulunabilecek birçok mükemmel fırsat var. İşte başlamanıza yardımcı olacak birkaç tane.


En İyi Ekonomik Bagaj

neden beğendik

Wrangler akıllı bagaj seti(Yeni bir sekmede açılır) hafta sonu kaçamakları için idealdir. 13,5 inç yüksekliğinde ve 11 inç genişliğinde 20 inçlik bir el bagajına sahip 2 parçalı bir settir. Terminaller arasında kolaylıkla hareket edebilmeniz için dönen tekerleklere sahiptir. Daha fazla eşya toplamanız mı gerekiyor? Bu el çantası genişletilebilir ve düzenli kalmanıza yardımcı olacak cepler içerir. Bir sonraki varış noktanıza ulaşımı beklerken kahvenizi veya su şişenizi birlikte verilen bardaklık ile yakınınızda tutun. Kullanışlı USB bağlantı noktası, elektronik cihazlarınızı taşımak için de harika bir yoldur.

14 inçlik el çantası polyesterden yapılmıştır ve işinizin başında eğlenerek ve seyahatleriniz için donanımlı kalabilmeniz için ihtiyacınız olan temel malzemeleri taşıyabilir.

Daha fazla bütçe bagaj fırsatı

En İyi Akıllı Koltuk Altı Taşıma

neden beğendik

Samsonite koltuk altı el bagajı(Yeni bir sekmede açılır) seyahat cephaneliğinize mükemmel bir katkıdır. Sağlamdır, çoğu uçak koltuğunun altına sığar ve cihazlarınızı şarj etmek için kullanabileceğiniz bir USB bağlantı noktası içerir. Telaş içerisinde? Döner tekerlekleri sayesinde zahmetsizce hareket edebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızı veya tabletinizi, 13,3 inç’e kadar olan cihazlara uyan dolgulu bölmede saklayın. Dış çanta, ihtiyacınız olan daha küçük parçalara kolayca erişmenizi sağlar — sizin ve koltuk arkadaşınız için hayatı kolaylaştırır. İç kısım 15 x 13 x 8 inç ve çanta yaklaşık 7 pound ağırlığında.

Bu el bagajı, gerekirse daha büyük bagaj çantalarının üzerine monte edilebilir.

Daha akıllı bagaj fırsatları

En İyi Bagaj Seti

neden beğendik

American Tourister 4 parça bagaj seti(Yeni bir sekmede açılır) 2 dik çanta, 1 biniş çantası ve 1 tekerlekli spor çantası içerir. Her iki dik çanta da etkili hareket için paten tekerlekleri tarafından desteklenmektedir. Bu setteki çantalar, kolay düzenleme için dış ve iç bölmeler içerir. Bu set, polyester bir dış kısımdan yapılmıştır ve elementlerden daha iyi koruma için güçlendirilmiş köşeler içerir. Genellikle 189,99$’dan satılan bu setin fiyatı şu anda 80$’dır ve toplam %56 indirimlidir – gerçekten çalıntıdır.

Daha fazla bagaj fırsatı

Teknory