Günde 150 başvuru gönderebilen 67 $’lık yapay zeka ile iş arama hızınızı artırın

TL;DR: 26 Mart itibariyle, LazyApply için ömür boyu lisans(Yeni bir sekmede açılır) iş başvurusu yapay zekası 149$ yerine yalnızca 67$’a satışta — bu %55’lik bir tasarruf anlamına geliyor. Bazı çevrimiçi uygulamaların ne kadar sinir bozucu olabileceği, iş aramanın stresine kesinlikle yardımcı olmuyor. Özgeçmişinizi zaten eklemiş olabilirsiniz, ancak bu, bazı uygulamaların tüm bu bilgileri zaten manuel […]

Günde 150 başvuru gönderebilen 67 $’lık yapay zeka ile iş arama hızınızı artırın

TL;DR: 26 Mart itibariyle, LazyApply için ömür boyu lisans(Yeni bir sekmede açılır) iş başvurusu yapay zekası 149$ yerine yalnızca 67$’a satışta — bu %55’lik bir tasarruf anlamına geliyor.


Bazı çevrimiçi uygulamaların ne kadar sinir bozucu olabileceği, iş aramanın stresine kesinlikle yardımcı olmuyor. Özgeçmişinizi zaten eklemiş olabilirsiniz, ancak bu, bazı uygulamaların tüm bu bilgileri zaten manuel olarak girmenizi istemeyeceği anlamına gelmez. Zamandan tasarruf etmek ve yine de kaliteli başvurular göndermek istiyorsanız, iş aramanızı otomatikleştirmeyi deneyin.(Yeni bir sekmede açılır) gelişmiş bir AI yardımıyla. LazyApply, günde 100’den fazla başvuru göndermenize yardımcı olabilecek bir iş uygulaması yapay zekasıdır. Normalde ömür boyu lisans 149$’a mal olur, ancak Spring Digital Blowout sırasında yalnızca 67$’a alabilirsiniz.

İş ararken bile daha akıllıca çalışın

Ortalama olarak, 20 ve 80 iş başvurusu(Yeni bir sekmede açılır) Bir röportaj yapmadan önce. Yüzlerce uygulama göndermenize yardımcı olabilecek araçlar varken düzinelerce uygulama göndererek kendinizi yormayın. İşte nasıl çalıştığı:

  1. LazyApply Chrome eklentisini kurun(Yeni bir sekmede açılır)

  2. özgeçmişinizi doldurun

  3. Çevrimiçi uygulamalarda düzenli olarak gördüğünüz sorular gibi birkaç soruyu yanıtlayın

  4. Hesaplarınızı LinkedIn ve Indeed gibi büyük iş panolarından bağlayın

  5. Uygulama kontrol panelinizi açın ve nerede iş aramak istediğinizi seçin

  6. Doğru iş fırsatlarını bulmak için arama filtreleri oluşturun

  7. Başvuruları göndermeye başlayın

LazyApply ile her gün 150 adede kadar uygulama gönderebilirsiniz ve hatta günlük uygulama performansınızı takip etmenize yardımcı olacak araçlara sahiptir.(Yeni bir sekmede açılır). İşleri eski usul yapmak istiyorsanız, potansiyel işverenlere veya serbest müşterilere soğuk e-posta göndermek için sınırsız LinkedIn profil e-postası da alabilirsiniz. Hâlâ ihtiyacınız olan işi alamıyorsanız, rahatlayın ve haftalık danışma görüşmenizi bekleyin ve bir profesyonelle neyin doğru gittiği ve neyin biraz daha iyi olabileceği hakkında konuşun.

AI iş bulucu ile zamandan tasarruf edin

İş başvurusu yapmak bu kadar stresli olmak zorunda olmayabilir. Bunun yerine LazyApply’den yardım alabilirsiniz. Spring Digital Blowout sırasında, LazyApply için ömür boyu lisans(Yeni bir sekmede açılır) sadece 67 $ (kayıt 149 $). Kupon gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory