Blox Fruits’te Meyveler Nasıl Elde Edilir

Elbette, Blox Fruits’ta ilerlemenin birçok yolu var. Ancak bu en çok oy alan Roblox oyununun adına bakılırsa, hangisinin en değerli olduğu açık. Blox Fruits’ta Şeytan Meyveleri toplamak, dövüş stilleri ve silahlar elde etmek için harcayacağınız sürenin (ve çabanın!) bir kısmında delicesine güçlü olmanızı sağlar. Bunu akılda tutarak, muhtemelen bu çok güçlü eserleri nasıl elde edeceğinizi […]

Blox Fruits’te Meyveler Nasıl Elde Edilir

Elbette, Blox Fruits’ta ilerlemenin birçok yolu var. Ancak bu en çok oy alan Roblox oyununun adına bakılırsa, hangisinin en değerli olduğu açık.

Blox Fruits’ta Şeytan Meyveleri toplamak, dövüş stilleri ve silahlar elde etmek için harcayacağınız sürenin (ve çabanın!) bir kısmında delicesine güçlü olmanızı sağlar. Bunu akılda tutarak, muhtemelen bu çok güçlü eserleri nasıl elde edeceğinizi merak ediyorsunuz.

Okumaya devam edin ve tam da bunu öğreneceksiniz.

Blox Fruits’te Meyveler Nasıl Elde Edilir

Oyunun adından da anlaşılacağı gibi Şeytan Meyveleri, Blox Meyvelerinin temel mekanizmasıdır. Her meyve size, gücünüzü ve dövüş becerilerinizi artırmanıza ve daha güçlü düşmanları alt etmenize yardımcı olan ayrı bir doğaüstü yetenek verir. Bu nedenle, bu meyveleri çeşitli şekillerde alabilmeniz şaşırtıcı değil.

Şu anda Blox Fruits’ta 35 meyve var ve bunları elde etmenin en iyi yolları burada.

Fabrika Baskınları Sırasında Öne Çıkmak

Dövüş etkinliğini optimize etmek isteyen herhangi bir Blox Fruits oyuncusu muhtemelen bir noktada Fabrikayı ziyaret etmiştir. Gül Krallığı’ndaki bu büyük tesis Şeytan Meyvesi üretebilmektedir.

Her 90 dakikada bir Fabrika açılır. Bu gerçekleşmeden hemen önce, “30 saniye içinde fabrikayı ihlal ediyoruz!” şeklinde bir mesaj alacaksınız. Fabrikaya girdikten sonra, baskın yapmak için beş dakikanız olacak.

Ne yazık ki, sadece bir baskına katılmak, Şeytan Meyveleri alacağınız anlamına gelmez. Bunu yapmanın tek yolu, Fabrikanın Çekirdeğine en fazla hasarı vermektir.

Tabii ki, bir Şeytan Meyvesinin ortaya çıkması için Fabrika açıkken toplanan oyuncuların Çekirdeği de yenmesi gerekir. Bu, Çekirdeğin sağlığını 200.000’den 0’a düşürmek için hepinizin beş dakikası olduğu anlamına gelir.

Başarılı olursanız şu mesajı alırsınız: “101 FACT0rY MALf44fUNCti0n. SON.” En fazla hasarı verirseniz, ödül olarak rastgele bir Şeytan Meyvesi de alırsınız.

Denizdeki Kaleyi Şiddetle Savunmak

Denizdeki Kale, ilgi çekici NPC’ler ve bazı güçlü düşmanlarla dolu heyecan verici bir mekandır.

Her 80 dakikada bir, bu kale korsanlar tarafından basılıyor. Baskından yaklaşık 30 saniye önce, “Kaleye yaklaşan korsanlar tespit edildi!” şeklinde bir mesaj alacaksınız. Ama dikkat et. Bu korsanları yenmek kolay değil. İkinci Deniz’in her köşesinden doğacaklar ve her zamankinden daha güçlüler.

Ayrıca, bir Şeytan Meyvesi almak istiyorsanız, bu korsanların çoğu birincil endişeniz değildir. Son baskın patronu, yenmek istediğiniz kişidir. Ne de olsa, en az bir korsanı yenen oyuncular Parçalar (İkinci Deniz ve Üçüncü Deniz’de kullanılan bir para birimi) alacak. Ancak patrona son darbeyi vuran oyuncu rastgele bir Şeytan Meyvesi alır.

Gemi Baskını Sırasında Tugayı Almak

11 bayrak, dört top ve 2.500 can ile Tugay, Blox Fruits’deki en güçlü gemilerden biridir. Bu nedenle, bir gemi baskını sırasında bu gemiyi yenmenin rastgele bir Şeytan Meyvesi alma şansınızı artırması şaşırtıcı değil.

Bu baskınlar ise, dört ana deniz olayından birini temsil eder ve İkinci Deniz ile Üçüncü Deniz’de gerçekleşir. Fabrika ve korsan baskınlarının aksine, bu baskınlar siz denizde yelken açarken rastgele gerçekleşir.

Bir Tugay gemisi ve iki temel gemi ortaya çıktığında ve gülleler teknenize doğru uçmaya başladığında, bir Gemi Baskınının başladığını anlayacaksınız. Tugay gemisini batırma ve bir Şeytan Meyvesi alma şansı için hemen karşılık verin.

Yumurtlamış Şeytan Meyvelerini Toplama

Tüm baskınlardan bir nefes almaya ihtiyacınız varsa, Blox Fruits’ı da daha huzurlu bir şekilde alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, haritada rastgele yerlerde ortaya çıktıklarında onları toplamak.

Hafta içi günlerde, Şeytan Meyveleri saatlik olarak ortaya çıkar. Hafta sonları bu süre 45 dakikaya düşüyor. Bir Şeytan Meyvesi ortaya çıktığında, onu almak için 20 dakikanız vardır, yoksa kaybolur (ya da dilerseniz kaybolur).

Şeytan Meyveleri rastgele ortaya çıkarken, haritadaki birkaç konum diğerlerinden daha cömerttir. Şeytan Meyvesi alma şansınızı artırmak için aşağıdakileri yapın:

  • Starter Island, Drum Island ve Fishman Island’da dolaşın.
  • Orta Ada çevresindeki ağaçları, Deniz Kalesi’ni, Rusukaina ormanını, Skypiea adalarını ve Magma Köyü’ndeki volkanın merkezini kontrol edin.
  • Çeşme Şehri’ndeki (Su 7) suyu keşfedin.

Ancak, zamanınız sınırlı olduğundan, adı verilen bir oyun geçişi satın alarak Meyve Bildirimi en güvenli bahsiniz olabilir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu game pass, bir Şeytan Meyvesi ortaya çıktığında sizi bilgilendirecektir. Sadece bu değil, aynı zamanda bulunduğunuz yerden ne kadar uzakta olduğunu da bileceksiniz.

Fruit Notifier’ın çalışması için sunucunun içinde olmanız gerektiğini unutmayın.

Blox Meyve Tüccarından Meyve Almak

Meyve satın almak, Şeytan Meyvesi elde etmenin en kolay yolu olabilir. Ancak (tahmin edebileceğiniz gibi) size pahalıya mal olacak.

Oyuncular, Blox Fruits oyununda yedi para birimi kullanabilirler. Ancak Şeytan Meyvesi satın almak istiyorsanız sadece iki tanesi sizi ilgilendirmelidir:

  • Robux (tüm Roblox oyunlarında kullanılan ve R$ olarak gösterilen çevrimiçi para birimi)
  • Beli (oyun boyunca elde edilmesi kolay bir para birimi, $ olarak belirtilir)

Sadece Robux ile satın alınan Şeytan Meyveleri kalıcıdır. Ancak bu yöntemin gidilecek tek yol olduğuna karar vermeden önce bir şeyi düşünün. Oyundaki tüm kalıcı meyveleri satın almak için neredeyse 50.000 Robux’a ihtiyacınız olacak. Bunu dolara çevirin ve 600 dolarlık bir ücrete bakıyorsunuz.

Ne kadar meyve almaya karar verirseniz verin, bunu Blox Meyve Bayisi ile yapabilirsiniz. Bu NPC mağazasını adalarda (Pirate Starter Island, Marine Starter Island ve Dressrosa), büyük şehirlerde (Orta Kasaba ve Liman Kasabası) ve bazı belirli yerlerde (İkinci Denizdeki Kafe ve Üçüncü Denizdeki Malikane) bulabilirsiniz. .

Bayi her an en az üç meyve sunar ve her dört saatte bir yeniden stoklar. Ancak bu sadece Beli ile meyve alan oyuncular için geçerlidir. Robux rotasına giderseniz, herhangi bir meyve satın alabilirsiniz.

Blox Fruit Gacha’dan Meyve Satın Alma

Blox Meyve Satıcısı, size Şeytan Meyveleri satabilen tek NPC değildir. Blox Fruit Gacha da öyle.

Blox Fruit Gacha, Dağıtıcının kuzeni olmasına rağmen, bu NPC size neredeyse çok fazla seçenek sunmuyor. Aslında sadece bir hakkınız var – Beli ile rastgele bir Şeytan Meyvesi satın almak. Aldığınız meyve mevcut rütbenize bağlı olacaktır.

Şeytan Meyvesi Ticareti

Savaşmaya veya para harcamaya hazır değilseniz, tek seçeneğiniz kalır – ticaret.

Second Sea’deki Café’ye veya Third Sea’deki Mansion’a gidin ve diğer Blox Fruits oyuncularıyla Devil Fruits ve game pass takası yapabilirsiniz.

Kulağa bir patlama gibi geldiği için, ticareti çekici bulabilir ve yalnızca ona odaklanabilirsiniz. Ancak, her sekiz saatte yalnızca beş kez değiş tokuş yapabileceğinizi unutmayın. Ayrıca aynı meyveden iki tane alıp satamazsınız.

Şeytan Meyveleri ile Oynanış Seviyenizi Yükseltin

Oyunun popülaritesinin kanıtladığı gibi, Blox Fruits oynamak sonsuz derecede eğlencelidir. Tüm Şeytan Meyvelerini toplayın ve eğlence ölçer şüphesiz maksimuma çıkacaktır. Sonuçta, bu meyveler insanüstü güç elde etmenize, ışınlanmanıza, bir ejderhaya dönüşmenize ve çok daha fazlasına izin verir. Rehberimizde belirtilen yöntemleri kullanın ve yedi denizde yelken açarak en büyük macerayı yaşayın.

Kaç tane Şeytan Meyvesi topladın? En değerli varlığınız nedir? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow