Blue Beetle hayal kırıklığı yaratan Max sürüm güncellemesi alıyor

Önümüzdeki haftalarda Blue Beetle’ı Max’te yayınlamayı umuyorsanız, sizin için hayal kırıklığı yaratan bazı haberlerimiz var, zira bekleme uzun sürecek gibi görünüyor. İtiraf edelim beklemiyorduk Mavi Böcek başlamak Max’te akış bu Eylül. film, Eylül yayın yayın programında yer almıyordu ve filmin henüz 18 Ağustos’ta gösterime girmesi nedeniyle hâlâ 60 günlük sinema penceresinin altında olduğu gerçeği var. […]

Blue Beetle hayal kırıklığı yaratan Max sürüm güncellemesi alıyor

Önümüzdeki haftalarda Blue Beetle’ı Max’te yayınlamayı umuyorsanız, sizin için hayal kırıklığı yaratan bazı haberlerimiz var, zira bekleme uzun sürecek gibi görünüyor.

İtiraf edelim beklemiyorduk Mavi Böcek başlamak Max’te akış bu Eylül. film, Eylül yayın yayın programında yer almıyordu ve filmin henüz 18 Ağustos’ta gösterime girmesi nedeniyle hâlâ 60 günlük sinema penceresinin altında olduğu gerçeği var. Ancak biz bir şans olabileceğini düşündük. film Ekim başı veya ortasında gelebilir ama artık durum böyle görünmüyor.

Hispanik Miras Ayı kutlamalarında Max, Latin yeteneklerini ve programcılığını yücelten, ilham veren ve ön plana çıkaran sesleri yükseltmeye çalışacak. Kutlama, 15 Eylül’den 15 Ekim’e kadar sürecek olan bir ay boyunca sürecek ve Latin Kısa film Yarışması kazananlarının yedi filmi de dahil olmak üzere Latin içerikli içerikleri öne çıkaracak.

Aşağıda izleyebileceğiniz yeni video spotu da dahil olmak üzere, Hispanik Miras Ayını duyuran tanıtım materyallerinde Max’in öne çıkardığı bazı harika başlıklar var. Öne çıkanlar arasında özellikle eksik olan bir başlık: Mavi Böcek Bu yaz engelleri yıkan, Latin kökenli bir kahramanın ve oyuncu kadrosunun yer aldığı ilk süper kahraman filmi oldu.

Blue Beetle yayın tarihi tahminleri yayını

hariç tutulması Mavi Böcek Hispanik Miras Ayı içerik dizisinin tanıtım materyallerinde, filmin yalnızca Eylül ayında yayınlanmaya başlamayacağını, ancak muhtemelen Ekim ayında da gelmeyeceğini doğrulamış görünüyor. Ya da en azından Ekim ayının ilk yarısında gelmeyecek.

Son zamanlarda Max, yaklaşık 70 gün veya daha kısa bir süre içinde yeni DC Comics filmlerini yayınlıyor, bu da filmin Ekim ayı sonlarında gelme ihtimalinin olduğunu gösteriyor. Bu görebileceğimizi ima etti Mavi Böcek Max’te 13 Ekim gibi erken bir tarihte yayınlanacak, ancak bu tarih artık pek olası görünmüyor.

film 13 Ekim’de gelecek olsaydı, Max’in Hispanik Miras Ayı kutlamalarının bir parçası olarak filmin yayınlanma tarihini tanıtmaması mümkün değildi. Sonuçta film, Latin Amerika’yı temsil etmesi nedeniyle övgüyle karşılandı ve Latin yaratıcıları ve yetenekleri kutlamak için mükemmel bir uzun metrajlı film olacaktı.

Görünüşe göre Ekim ayının başındaki bir pencere göz ardı edildiğinden, filmin Max’e ulaşabileceği en erken tarih 25 Ekim olacak gibi görünüyor, bu da filmi 70 güne yaklaştıracak. Bununla birlikte, Max’in filmi Şükran Günü tatiline yakın bir zamanda büyük bir yayın akışı sağlamanın bir yolu olarak Kasım ayında yayınlamayı düşünebileceği güçlü bir şans var.

Eylül ayı sona eriyor, bu da yakında Max’in Ekim ayı yayınlarının öne çıkanlarını alacağımız anlamına geliyor. O zaman DC’nin son filminin ekim ayında çıkıp çıkmayacağı konusunda daha iyi bir fikrimiz olacak.

Teknory