‘The Flash’ Yönetmeni Ezra Miller’ın DCU’daki Geleceğinden Bahsediyor

Ezra Miller, kişisel hayatlarını çevreleyen tüm tartışmalara rağmen, muhtemelen yılın en büyük süper kahraman filmi olabilecek bir filmle DCU dünyasına geri dönüyor. Flaş yakında dünya prömiyerini yapacak, bu yüzden yönetmen Andrés Muschietti bunun, kafa kafaya ele alarak iğrenç unsuru yoldan çıkarmak için mükemmel bir fırsat olabileceğini düşündü. Flaş DC evreninin her yerinden bir dizi karakter […]

‘The Flash’ Yönetmeni Ezra Miller’ın DCU’daki Geleceğinden Bahsediyor

Ezra Miller, kişisel hayatlarını çevreleyen tüm tartışmalara rağmen, muhtemelen yılın en büyük süper kahraman filmi olabilecek bir filmle DCU dünyasına geri dönüyor. Flaş yakında dünya prömiyerini yapacak, bu yüzden yönetmen Andrés Muschietti bunun, kafa kafaya ele alarak iğrenç unsuru yoldan çıkarmak için mükemmel bir fırsat olabileceğini düşündü.

Flaş DC evreninin her yerinden bir dizi karakter kamera hücresine sahiptir. Muschietti’nin filminin tüm canlı aksiyon DC dünyasını nostaljik bir geriye bakışa sokacağını ima eden çok sayıda parçacıkla birlikte, en son fragman geçecek bir şeyse, hikaye aynı zamanda çok duygusal olarak yüklü.

Bunu, filmin önizlemeleriyle birlikte aldığı oybirliğiyle beğeniye ekleyin ve Flaş son yılların en iyi süper kahraman filmi olmaya aday. Neredeyse.

Ezra Miller’ın sorunlu davranışı, filmin geleceğine göz ardı edilemez bir gölge düşürüyor. Ne de olsa aktör, birçok kez saldırı ve hırsızlıktan tutuklanırken, aynı zamanda reşit olmayanları tımarlamakla da suçlanıyor. Hollywood’un son on yılda öğrendiği bir şey varsa, o da bu şeyleri ciddiye almaktır, ancak Andrés Muschietti’nin açıkladığı gibi Gösteriş FuarıMiller sorunlarını çözmek için gerçek adımlar atıyor.

“[They’re] iyileşmek için adımlar atmak, akıl sağlığı sorunlarıyla uğraşmak, ancak [they’re] Peki. Onlarla kısa bir süre önce konuştuk ve [they’re] daha iyi olmaya çok kararlı.”

Bu, Ezra Miller’ın Scarlet Speedster’ının James Gunn’ın DC takımında bir geleceği olduğu anlamına mı geliyor? Flaş yönetmen kesinlikle öyle umuyor.

‘Bu konuyu konuşmadık’ dedi. “Sanırım hepimiz bu filmin nasıl olduğunu görmek için bekliyoruz. Elbette, özellikle bu film başarılı olursa, hikayeyi devam ettirmenin heyecanı var. DC’de gelişen ve yaratılan bir mimari var ve soru şu: Bu yeni mimari bu hikayeyi özümseyecek mi?’”

Gunn, SnyderVerse’i ikinci bir bakış atmadan göz ardı etme yetkisinin dahilinde olduğunu hissedebilir, ancak bir gişe altın madenine göz yumacak kadar ileri gitmez. Eğer Flaş bir liste başı olursa, tüm bu dramayı arkalarında bırakmayı başarmaları koşuluyla, muhtemelen Ezra Miller’ı tekrar rolde göreceğiz.

Teknory