Ocak 2023’teki (Birleşik Krallık) en iyi VPN fırsatları

Çevrimiçi dünya, web’in her köşesinde gizlenen bilgisayar korsanları, virüsler ve gözetleme yazılımlarıyla tehlikeli bir yer olabilir. Sizi korkutmaya çalışmıyoruz ama siz gezinirken kişisel verilerinizin ne kadarının bu tür şeylere maruz kaldığını hiç düşündünüz mü? Değilse, muhtemelen yapmalısın. Sonuçlara şaşırabilirsiniz. Kişisel verileriniz bugünlerde çok değerli şeyler ve herkes bunları ele geçirmek istiyor. İnternetin güvenli olmadığını anladığınızda, […]

Ocak 2023’teki (Birleşik Krallık) en iyi VPN fırsatları

Çevrimiçi dünya, web’in her köşesinde gizlenen bilgisayar korsanları, virüsler ve gözetleme yazılımlarıyla tehlikeli bir yer olabilir. Sizi korkutmaya çalışmıyoruz ama siz gezinirken kişisel verilerinizin ne kadarının bu tür şeylere maruz kaldığını hiç düşündünüz mü? Değilse, muhtemelen yapmalısın. Sonuçlara şaşırabilirsiniz.

Kişisel verileriniz bugünlerde çok değerli şeyler ve herkes bunları ele geçirmek istiyor. İnternetin güvenli olmadığını anladığınızda, verilerinizin ne kadarının ele geçirilebileceği konusunda biraz endişelenmeniz son derece normaldir. Yine de paniğe gerek yok, çünkü korunmaya devam etmenin basit ve etkili bir yolu var.

Çevrimiçi ortamda güvende kalmak ve tüm verilerinizi ve kişisel bilgilerinizi güvende tutmak için gerçekten bir VPN’e yatırım yapmayı düşünmelisiniz.

VPN nedir?

VPN’ler, gerçek IP adresinizi gizleyen özel bir ağ oluşturarak verileriniz ve kimliğiniz için koruma sağlar. Her şey şifreli bir tünelden geçtiği için tüm faaliyetleriniz izlenemez ve güvenlidir. Tünelin içini kimse göremez ve içerideki her şey çevrimiçi tehditlere karşı korunur. Bu, bilgisayar korsanlarının, hükümetlerin ve internet servis sağlayıcınızın hiçbir bilginize erişemeyeceği anlamına gelir.

Neden bir VPN kullanmayı düşünmelisiniz?

Bir VPN’e yatırım yapmak, çevrimiçi güvenliğinizi ve anonimliğinizi sağlamanın en iyi yollarından biridir. VPN’ler, dolandırıcılara ve siber suçlulara karşı mücadelede hayati araçlardır, ancak bu güvenlik hizmetlerini düşünmenizin başka bir nedeni daha var. Ve bunun güvenlikle ilgisi yok.

VPN’ler, Netflix, Prime Video ve Disney+ gibi dünyanın dört bir yanından akış hizmetlerinin kilidini açmak için kullanılabilir. Bunu nasıl yapıyorlar? Aslında çok basit bir işlemdir ve içerik seçeneklerinizi önemli ölçüde artırabilir. Tek yapmanız gereken, tercih ettiğiniz VPN’i açmak, IP’nizi başka bir adrese yönlendirmek için başka bir ülkeden bir sunucuya bağlanmak ve ardından tercih ettiğiniz akış sitesine gitmek. Bu işlem, siteyi başka bir ülkede bulunduğunuzu düşünmesi için kandırır, bu da normalde engellenen tüm harika içeriği izleyebileceğiniz anlamına gelir.

VPN’ler siber güvenlik ve akış için gerçekten yararlıdır, bu da hemen hemen herkes için değerli bir yatırım olmaları gerektiği anlamına gelir.

Bir VPN’e yatırım yapmadan önce ne bilmelisiniz?

Sizin için doğru olan bir VPN’i seçmek kolay değil çünkü hepsi benzer paketler sunan birçok seçenek var. Kararı biraz daha basit hale getirmek için, herhangi bir satın alma işlemi yapmadan önce dikkate alınması gereken en önemli şeylerden bazılarını vurguladık:

Bağlantı hızı: İster çevrimiçi güvenlik ister akış için bir VPN kullanmak isteyin, bu kesinlikle çok önemlidir. Bir VPN’in bağlantı hızınızda düşüşe neden olması normaldir, ancak önemli bir şeyi kabul etmemelisiniz.

şifreleme: Pek çok kişinin akış için VPN kullanacağını biliyoruz, ancak bu hizmetler öncelikle siber güvenlik sağlamak için tasarlandı, bu nedenle şifreleme önemlidir. En iyi VPN’ler, verileriniz için güçlü koruma sunacak, yani her şey okunamaz ve izlenemez olacaktır.

Bağlantı sayısı: Aynı anda tüm cihazlarınızda korunmaya devam edebilmeniz için aynı anda birden fazla bağlantı sunan bir VPN aramalısınız. Bu aynı zamanda büyük aileler veya birden fazla kişinin aynı anda çevrimiçi olması muhtemel haneler için de faydalıdır.

Gizlilik Politikası: En iyi VPN’ler, verilerinizi nasıl işledikleri, depoladıkları ve kullandıkları konusunda çok net olmalıdır. Bu uygulamalar bir gizlilik politikasında düzenlenmeli ve çok net değillerse başka bir yere bakmalısınız.

Sunucu ağı: En iyi VPN’ler, tüm dünyada bulunan binlerce sunucuya erişim sağlar. için her zaman istikrarlı ve hızlı bir bağlantı bulabilmeniz gerektiği için bu yararlıdır. yayın Akışıalışveriş veya göz atma.

Bant genişliği, belirli işletim sistemleri için uygulamalar ve müşteri desteği gibi göz önünde bulundurulması gereken daha pek çok şey vardır, ancak bunlar muhtemelen akılda tutulması gereken en önemli özelliklerdir.

Ücretsiz bir VPN kullanmalı mıyım?

Premium bir planla elde ettiğiniz her şeye tam erişim sağlayan popüler VPN’lerin ücretsiz sürümleri ve ücretsiz VPN denemeleri ile neden ödeme yapasınız ki? Hayattaki çoğu şeyde olduğu gibi, VPN’lerde ödediğinizin karşılığını alırsınız.

Ücretsiz sürümlerde her zaman bir sorun vardır ve bu genellikle sınırlı veri kullanımı şeklindedir. Sadece ara sıra bir kullanıcıysanız, bu planlar iyi çalışacaktır. Ancak akış yapacak veya indirecekseniz, bu işe yaramayacak. Ücretsiz denemeler biraz farklıdır: Ücretli planda aldığınız her şeyle birlikte gelirler, ancak açıkçası çok uzun sürmezler. Denemeler, taahhütte bulunmadan önce bir hizmeti test etmek için harikadır, ancak bu uzun vadeli bir çözüm değildir.

Kullanım sınırlaması olmadan gelişmiş güvenlik özelliklerine erişmek için ödeme yapmanız gerekir. En iyi VPN’ler genellikle en pahalı olanlardır, ancak çok sayıda VPN vardır. ucuz planlar orada, özellikle uzun bir sözleşme yapmaya istekliysen.

En iyi VPN nedir?

Dışarıda pek çok VPN var ve tüm seçeneklerinize dikkatlice erişmek için biraz zaman ayırmanızı öneririz. Tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra, dikkatinizi en iyi VPN’lerde en iyi fırsatları bulmaya çevirebilirsiniz.

Büyük tasarruf etmenize yardımcı olmak için en popüler sağlayıcılardaki en iyi fırsatların bir listesini oluşturmak için ortaklara ulaştık. ExpressVPN gibi ürünlerde en iyi fırsatları bulabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır), NordVPNPureVPN(yeni bir sekmede açılır)ve dahası.

Bunlar, 2023’teki en iyi VPN fırsatlarıdır.

Teknory