BMW XM’nin Gösterişli İç Mekanının En İyi Özellikleri

BMW XM, vahşi doğada Lamborghinis ve Aston Martins ile baş başa mücadele etme cazibesine sahip olabilir, ancak yine de özünde lüksü vurgular. BMW Tasarım Başkanı Domagoj Dukec, “Bizim için odak açık bir şekilde arka alandaydı” dedi. “BMW XM’de, bir M müşterisi otomobilin arkasında ilk kez bir M deneyiminin keyfini çıkarmalıdır.” Örneğin, XM’nin arka koltukları, yanlara […]

BMW XM’nin Gösterişli İç Mekanının En İyi Özellikleri

BMW XM, vahşi doğada Lamborghinis ve Aston Martins ile baş başa mücadele etme cazibesine sahip olabilir, ancak yine de özünde lüksü vurgular. BMW Tasarım Başkanı Domagoj Dukec, “Bizim için odak açık bir şekilde arka alandaydı” dedi. “BMW XM’de, bir M müşterisi otomobilin arkasında ilk kez bir M deneyiminin keyfini çıkarmalıdır.”

Örneğin, XM’nin arka koltukları, yanlara doğru uzanan ısıtmalı arkalıklarla “özel bir salon atmosferine” sahiptir. Bu arada alan, üç boyutlu baklava desenli kapitone, yumuşak dokunuşlu Merinos deri ve kapitone Alcantara yastık yastıklarıyla kaplanmıştır.

Vintage deri seçeneği

BMW XM’nin deri ve Alcantara iç mekanına hoş bir kontrast ekleyen üst gösterge paneli ve kapı kaplamalarında Kahve Kahverengisi vintage Nappa deri kullanılmıştır. Ancak Rolls-Royce veya Aston Martin gibi yalnızca görünürde sıfır kusurlu deri kullanan diğer otomobil üreticilerinin aksine, BMW M’dekiler ters yolu izledi. BMW’nin klasik derisi, kırışıklıkları, böcek ısırıklarını veya yara izlerini kasıtlı olarak vurgulamak için “özel bir bitirme sürecinden” geçer; bu, iki eski deri panelin birbirine benzemediği anlamına gelir.

Teknory