Sony ve Honda’nın EV’si Tesla Alıcılarını Çalmak İçin Bir PlayStation 5’i Entegre Edebilir

Yine de Sony ve Honda, EV’lerin geleceği için tamamen yeni bir zemin hazırlamıyor. BMW ve Tesla, araba eğlence merkezi hibrit alanına yarışmacılar eklemek istiyor. Daha geçen ay BMW, Amazon, Android ve Google’dan akıllı TV’lerde (üzerinden EuroGamer). Bu arada İngiliz video oyun geliştiricisi Sam Barlow, Tesla’nın kendisine “Her Story” oyununu bir arabaya entegre etme teklifiyle yaklaştığını […]

Sony ve Honda’nın EV’si Tesla Alıcılarını Çalmak İçin Bir PlayStation 5’i Entegre Edebilir

Yine de Sony ve Honda, EV’lerin geleceği için tamamen yeni bir zemin hazırlamıyor. BMW ve Tesla, araba eğlence merkezi hibrit alanına yarışmacılar eklemek istiyor. Daha geçen ay BMW, Amazon, Android ve Google’dan akıllı TV’lerde (üzerinden EuroGamer).

Bu arada İngiliz video oyun geliştiricisi Sam Barlow, Tesla’nın kendisine “Her Story” oyununu bir arabaya entegre etme teklifiyle yaklaştığını söyledi. Ancak Barlow, ödemeyle ilgili ayrıntılardan bahsetmek istediğinde Tesla, her yaratıcının en kötü kabusunu sundu: “teşhirde” ödeme. Barlow, 30 Ekim’de yaptığı bir açıklamada, “Hikayesini” Tesla’nın eğlence sistemine koymak “duyduğum en aptalca fikirlerden biri olmaya devam ediyor” dedi. cıvıldamak.

Aracı kullanırken video oyunları oynamamak sağduyunun özü olsa da, Sony-Honda hariç hiçbir üretici, araç hareket halindeyken oyunların sürücü için nasıl devre dışı bırakılacağına dair ayrıntılar yayınlamadı. bir gün tekerlekli otonom bir eğlence merkezi yaratma tutkusu.

Teknory