Bölüm 4′ Etkileyici Bir Rotten Tomatoes Puanı Aldı

Lionsgate aracılığıyla görüntü John Wick: Bölüm 4 gün geçtikçe daha çekici görünüyor ve şimdi ilk incelemeler geldiğine göre, iki haftadan biraz kısa bir süre içinde sinemalarda gösterime girdiğinde oldukça heyecanlıyız gibi görünüyor. Yazma sırasında, inceleme toplayıcı Çürük domates dördüncü var John Wick aksiyon sekanslarına her zamanki kadar mükemmel vurgu yapmasına rağmen çoğu karakter çalışmasını alkışlayan […]

Bölüm 4′ Etkileyici Bir Rotten Tomatoes Puanı Aldı

Lionsgate aracılığıyla görüntü

John Wick: Bölüm 4 gün geçtikçe daha çekici görünüyor ve şimdi ilk incelemeler geldiğine göre, iki haftadan biraz kısa bir süre içinde sinemalarda gösterime girdiğinde oldukça heyecanlıyız gibi görünüyor.

Yazma sırasında, inceleme toplayıcı Çürük domates dördüncü var John Wick aksiyon sekanslarına her zamanki kadar mükemmel vurgu yapmasına rağmen çoğu karakter çalışmasını alkışlayan yirmi farklı incelemeye dayalı olarak, göz ardı edilmesi çok zor olan yüzde 90’lık bir eleştirmen reytinginde oturan film. Bir eleştirmen, “filmdeki her aksiyon sahnesi, diğer üç filmden herhangi birinin doruk noktası olabilir” diyecek kadar ileri gidiyor.

Bu incelemeler, pragmatistlerin o anın abartısıyla gölgelendiğini düşünmüş olabilecekleri geçen hafta filmin galasından gelen ilk tepkileri doğruluyor. Ancak, bu tepkilerin fikir birliği John Wick: Bölüm 4 “Şimdiye kadar yapılmış en büyük aksiyon filmlerinden biri” olarak bu tepkiler devam ediyor gibi görünüyor.

Görünen o ki, bu giriş ile arasında yaklaşık dört yıllık bir bekleyiş var. John Wick: Bölüm 3 – Parabellum o zaman beklemeye değecek şekilde şekilleniyor. Ancak, “Wick-Verse” den daha fazlasının çıkması için bir kez daha biraz bekleyeceğiz. 4. Bölüm yönetmen Chad Stahelski.

Sonunda kötü şöhretli Baba Yaga’nın macerasındaki bir sonraki girişi deneyimleyeceğiz. John Wick: Bölüm 4 24 Mart’ta sinemalarda.

Teknory