Bose QuietComfort 45 kulaklık Amazon’da %15 indirimle satışta

%15 tasarruf edin: 6 Mart Pazartesi gününden itibaren yeni Bose QuietComfort 45(Yeni bir sekmede açılır) kulaklıklar Amazon’da %15 indirimle satılıyor. Bu, fiyatlarını orijinal 329 $ fiyat etiketinin aksine 279 $ ‘a düşürür. Onları hem mavi hem de siyah olarak yakalayın. Kulaklıklar var ve sonra var Bose kulaklıklar. Markanın en yeni seti QuietComfort 45(Yeni bir sekmede […]

Bose QuietComfort 45 kulaklık Amazon’da %15 indirimle satışta

%15 tasarruf edin: 6 Mart Pazartesi gününden itibaren yeni Bose QuietComfort 45(Yeni bir sekmede açılır) kulaklıklar Amazon’da %15 indirimle satılıyor. Bu, fiyatlarını orijinal 329 $ fiyat etiketinin aksine 279 $ ‘a düşürür. Onları hem mavi hem de siyah olarak yakalayın.


Kulaklıklar var ve sonra var Bose kulaklıklar. Markanın en yeni seti QuietComfort 45(Yeni bir sekmede açılır), henüz en iyisi olabilir. Ancak 300 doların üzerinde bir fiyat etiketiyle ucuza gelmiyorlar, bu yüzden şu anda Amazon’da %15 indirimle satışta oldukları için çok mutluyuz.(Yeni bir sekmede açılır).

Deneyimsiz olanlar için, Bose QC45 kulaklıklar(Yeni bir sekmede açılır) markanın QC35 II’nin yerini alan en yeni modelidir ve bir dizi yeni ve yükseltilmiş özellikle birlikte gelir. En etkileyici olanı, yalnızca 15 dakikalık şarjın ardından size üç saatlik pil ömrü sağlayan hızlı şarj özelliğidir. Yeni uygulama daha da kişiselleştirilmiştir ve mükemmel ses için tercih ettiğiniz bas, orta aralık veya tiz seviyelerini değiştirmenize olanak tanır. Pil ömrü daha da etkileyici, her zaman aktif gürültü engellemeyi sürdürseniz bile 24 saatle övünüyor.

Gürültü önleyici özellikler şimdiye kadar gördüğümüz en iyi özelliklerden biri. Sessiz Modu açtığınızda, kulaklıkların içindeki minik mikrofonlar sürekli olarak dış gürültüyü ölçer ve zıt sinyallerle onu iptal eder. Aynı mikrofonların çevrenizden haberdar olmanızı sağlamak için dış gürültüyü alması için Farkındalık Modu’nu da açabilirsiniz. Böylece, hem ihtiyacınız olduğunda sürükleyici bir dinleme deneyimi yaşarsınız, hem de işlek bir caddedeyken kapatabilirsiniz. Diğer özellikler arasında bir USB-C girişi ve daha fazla konfor için güncellenmiş kulaklık dolgusu bulunur.

Bose için hazır değil misiniz? Endişelenmeyin: Amazon’da diğer birçok seçenek indirimde ve en iyi kulaklık fırsatlarına buradan göz atabilirsiniz. Ancak riske atmaya hazırsanız, QuietComfort 45’i tavsiye edemeyiz.(Yeni bir sekmede açılır) Daha.

Teknory