Bose Smart Ultra Soundbar rekor düşük fiyata 150 $ düştü

En son teknolojiye sahip Bose soundbar’ı almak için bugünden daha iyi bir zaman olamaz. Teklif devam ettiği sürece Best Buy, Bose Smart Ultra Soundbar’da 150 $’lık bir fiyat düşüşüne sahip ve size eğlence merkezinizi yalnızca 749,99 $’a yükseltme şansı veriyor. Bose Smart Ultra Soundbar’ı 749,99 $’a (150 $ indirim) Bu yeni anlaşmadan önce daha önce […]

Bose Smart Ultra Soundbar rekor düşük fiyata 150 $ düştü

En son teknolojiye sahip Bose soundbar’ı almak için bugünden daha iyi bir zaman olamaz. Teklif devam ettiği sürece Best Buy, Bose Smart Ultra Soundbar’da 150 $’lık bir fiyat düşüşüne sahip ve size eğlence merkezinizi yalnızca 749,99 $’a yükseltme şansı veriyor.

Bose Smart Ultra Soundbar’ı 749,99 $’a (150 $ indirim)

Bu yeni anlaşmadan önce daha önce 100 dolardan fazla bir indirim izlememiştik, bu nedenle film gecesi donanımınızı artırmanız gerekiyorsa bir göz atmaya değer. Smart Ultra Soundbar’ın siyah veya Arktik Beyaz rengi mevcuttur, böylece onu dekorunuzla eşleştirebilirsiniz.

Bu soundbar, müziği, diyaloğu ve efektleri odanın her yerine belirgin bir şekilde yerleştirmek için Dolby Atmos ve Bose TrueSpace teknolojisini kullanır. Soundbar’da, her yönden ses hissi yaratan yukarıya doğru ateşleyen iki çift kutuplu hoparlör de dahil olmak üzere altı adet tam aralıklı dönüştürücü bulunur ve Yapay Zeka Diyalog Modu, ses ve surround sesi dengeleyerek ultra net ses netliği sağlar. Kurulum, HDMI eARC veya optik ses bağlantıları ve Bose Music uygulamasıyla basittir ve ses çubuğu Wi-Fi, Bluetooth, Apple AirPlay 2 ve Chromecast’i destekleyerek çok yönlü akışa olanak tanır.

Bu anlaşmanın ne kadar süreceği konusunda hiçbir bilgimiz yok, bu yüzden eğer ilgileniyorsanız bunun üzerinde fazla düşünmeyin. Kontrol etmek için yukarıdaki widget’a basın.

Bose Smart Ultra Soundbar rekor düşük fiyata 150 $ düştü

Teknory