Jacob Elordi, Felix’in Oliver’a Karşı Duyguları Hakkında En Büyük Soruyu Yanıtlıyor

Uyarı: Saltburn için SPOİLER önde! GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Özet Jacob Elordi, Felix’in Oliver’ı gerçekten sevdiğini söyledi Tuz yanığıinsan doğasının karmaşıklığını yansıtır. Felix ve Oliver arasındaki anlaşmazlık, Felix’in ölümüne ve Oliver’ın cinayet serisine yol açar. Felix ve Oliver arasındaki kaçınılmaz ilişki filmin karanlık ve karmaşık doğasına katkıda bulunuyor. Tuz yanığı yıldız […]

Jacob Elordi, Felix’in Oliver’a Karşı Duyguları Hakkında En Büyük Soruyu Yanıtlıyor

Uyarı: Saltburn için SPOİLER önde!


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Özet

  • Jacob Elordi, Felix’in Oliver’ı gerçekten sevdiğini söyledi Tuz yanığıinsan doğasının karmaşıklığını yansıtır.
  • Felix ve Oliver arasındaki anlaşmazlık, Felix’in ölümüne ve Oliver’ın cinayet serisine yol açar.
  • Felix ve Oliver arasındaki kaçınılmaz ilişki filmin karanlık ve karmaşık doğasına katkıda bulunuyor.

Tuz yanığı yıldız Jacob Elordi, Felix ve Oliver’a karşı gerçek hisleri hakkındaki büyük soruyu yanıtladı. Psikolojik gerilim, Elordi’den Felix’in sınıf arkadaşı Oliver’ı (Barry Keoghan) filmin itibari mülküne davet etmesine odaklanıyor. İkilinin ilişkisi kısa sürede gelişiyor ancak aralarında gerçek bir aşk olup olmadığı ya da bunun geçici bir durum meselesi olup olmadığı belli değil.

İle konuşmak Çarpıştırıcı, Elordi buna rağmen böyle düşündüğünü açıkladı Tuz yanığıFelix, Oliver’ı gerçekten sevdiğini hissetti. Ancak oyuncu, gerçek hayatta acımasız davranıp insanları yansıttığında da bunu anlamadığını vurguladı. Elordi’nin aşağıda söylediklerine göz atın:

Bence her şeyi tam ve eksiksiz seviyor. İçinde ne tür bir zulmün olduğunun farkında olduğunu sanmıyorum. Çoğu insan gibi, biliyor musun? Pek çok insanın zalimlik yapmaya kalkıştığını düşünmüyorum ama yine de yaşadığımız yere bakın.


Saltburn’de Felix ve Oliver’a Ne Olacak?

Felix (Jacob Elordi) ve Oliver (Barry Keoghan) Saltburn'de

Felix’in Saltburn’e davetinin ardından Oliver ona yakınlaşmaya başlar ve rahatsız edici, çoğu zaman cinsel sahnelerde sergilenir. Ancak, daha önce iddia ettiği gibi her ikisinin de madde bağımlısı olmadığı, ebeveynlerinin hâlâ hayatta olduğu ortaya çıkınca işler tersine döner. Bu, ikili arasında bir anlaşmazlığa neden olur ve bu daha sonra Felix’in ölümüne yol açar. – daha sonra Oliver’ın elinde olduğu ortaya çıktı.

Bu olay, Keoghan’ın karakterinin, her biri Catton ailesinin üyelerini hedef alan bir dizi cinayeti başlatması için katalizör görevi görür. Nihai sonuç, itibari mülkü sonuna kadar miras alması ve kutlama için dans etmesidir. Felix’in doğru şekilde işleyemediği samimi hisleri olsa da, filmin kahramanı görünüşe göre bu iyiliğe karşılık vermemiş. Bu, filmi daha da karanlık hale getiriyor çünkü ikili arasındaki ilişkinin her zaman başarısızlığa mahkum olduğunu gösteriyor.

İlgili
Tüyler ürperten Saltburn Teorisi, Oliver’ın Felix’in “Oyuncak”ıyla Geçen Yazdan Beri Tanıştığını Ortaya Çıkarıyor

Saltburn pek çok gizemi kuruyor ve çözüyor; ancak Felix’in filmin en büyük sorularından birinin cevabı o kadar da net olmayan bir yanıta sahip olabilir.

Hala cevaplanmamış bazı sorular olsa da Tuz yanığı Filmin sonuna gelindiğinde bunlar karakterlerin ve sunulan ilişkilerin karmaşıklığını artırıyor. Elordi’nin açıklaması Felix’e daha fazla ışık tutuyor ve karakterine daha fazla nüans katıyor. film boyunca karmaşıklıkları sergilenen filmdeki herkes için de aynı şey söylenebilir.

Tuz yanığı 2020’lerin yönetmeni olarak da bilinen Emerald Fennell tarafından yönetildi. Gelecek Vaat Eden Genç Kadın.

Kaynak: Çarpıştırıcı

Teknory