Bu 39 ABD Doları tutarındaki yapay zeka destekli özgeçmiş uygulaması, çevrimiçi uygulama tarayıcılarını zekice alt etmeye yardımcı olabilir

TL;DR: 6 Nisan’dan itibaren, bu Yapay Zeka Özgeçmiş Oluşturucu’ya ömür boyu abonelik kazanın(Yeni bir sekmede açılır) sadece 39$ — %97 indirim. Bunu kanıtlayan bir özgeçmişe sahip bir iş için en nitelikli aday olabilirsiniz, ancak bu, işi alacağınızı garanti etmeyebilir. Şirket, gelen özgeçmişleri taramak için bir Aday İzleme Sistemi (ATS) kullanıyorsa, size bir görüşme bile sağlayamayabilir. […]

TL;DR: 6 Nisan’dan itibaren, bu Yapay Zeka Özgeçmiş Oluşturucu’ya ömür boyu abonelik kazanın(Yeni bir sekmede açılır) sadece 39$ — %97 indirim.


Bunu kanıtlayan bir özgeçmişe sahip bir iş için en nitelikli aday olabilirsiniz, ancak bu, işi alacağınızı garanti etmeyebilir. Şirket, gelen özgeçmişleri taramak için bir Aday İzleme Sistemi (ATS) kullanıyorsa, size bir görüşme bile sağlayamayabilir.

ATS dostu bir özgeçmiş oluşturmak istiyorsanız(Yeni bir sekmede açılır) bu hala yeteneklerinizi gösteriyor, her şeyi öğrenebilirsiniz yazılımın tuhaflıkları(Yeni bir sekmede açılır)veya nasıl yapıldığını zaten bilen bir özgeçmiş oluşturucu kullanabilirsiniz. AI Résumé Builder, ATS yazılımında göze çarpabilecek uygulama materyalleri oluşturmanız için size sezgisel kontroller sağlar ve yalnızca 39 ABD Doları (kayıt değeri 1.560 ABD Doları) olan en iyi çevrimiçi fiyat karşılığında ömür boyu abonelik alabilirsiniz.

Bir sürükle ve bırak ATS özgeçmiş oluşturucu

AI Resumé Builder, ATS yazılımının dikkatini çekmek için sezgisel bir araçtır(Yeni bir sekmede açılır)ve ayrıca bir özgeçmiş oluşturmak için kullanışlı bir araçtır. Sürükle ve bırak düzenleri, özgeçmişinizin bloklarını manuel olarak kopyalamak, yapıştırmak ve yeniden biçimlendirmek yerine saniyeler içinde yeniden düzenlemenizi sağlar.

Renk düzenleme ve boşluk bırakma denetimleriyle ince ayar yapın ve hatta LinkedIn, GitHub, Twitter, Portföy, Behance ve daha fazlası için sosyal medya bağlantılarınızı ekleyebilirsiniz. Yanlış yerleştirilmiş bir virgülü kaçırmayın. AI Résumé Builder, çalışmanızı göndermeden önce kontrol edebilmeniz için Grammarly entegrasyonunu destekler.

Tüm başvuru sürecinde size zaman kazandırabilecek gelişmiş bir yapay zekadan yararlanın. Bu özgeçmiş oluşturucu, verileri sizin için otomatik olarak tamamlayan ve zaten bildiklerini dolduran yerleşik bir yapay zeka motoruna sahiptir.

Bu teklif yalnızca yeni kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Etkinleştirildikten sonra AI Resumé Builder’ınıza 999 adede kadar cihazdan erişebilirsiniz. Temel plan, ayda 50 indirme ile ayda 10 adede kadar özgeçmiş oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca özgeçmişinizi iyileştirmenize yardımcı olabilecek ipuçları da alırsınız.

Uygulamanızın öne çıkmasına yardımcı olun

Modern uygulama tarayıcılarının size karşı çalışmadığından emin olun.

Sınırlı bir süre için AI Resumé Builder’a ömür boyu abonelik kazanın(Yeni bir sekmede açılır) 39 $ (kayıtlı $ 1.560) için satışta, çevrimiçi en iyi fiyat.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory