En iyi yenilenmiş iPad fırsatı: Sadece 170$

TL;DR: 21 Ocak itibarıyla, neredeyse yenilenmiş 2018 model iPad’i (WiFi, 32 GB) aksesuarlarla birlikte 249,99 ABD doları yerine yalnızca 169,99 ABD dolarına satın alabilirsiniz. Bu tasarrufta %32 demektir. Apple ürünleri genel olarak kullanım kolaylığı, verimli performansı, basit ve çekici estetiğiyle tanınır. Ama aynı zamanda oldukça pahalıya mal oldukları da biliniyor. Neyse ki bu ürünler, yenilenmiş […]

En iyi yenilenmiş iPad fırsatı: Sadece 170$

TL;DR: 21 Ocak itibarıyla, neredeyse yenilenmiş 2018 model iPad’i (WiFi, 32 GB) aksesuarlarla birlikte 249,99 ABD doları yerine yalnızca 169,99 ABD dolarına satın alabilirsiniz. Bu tasarrufta %32 demektir.


Apple ürünleri genel olarak kullanım kolaylığı, verimli performansı, basit ve çekici estetiğiyle tanınır. Ama aynı zamanda oldukça pahalıya mal oldukları da biliniyor. Neyse ki bu ürünler, yenilenmiş elektronik dünyasında da mevcuttur ve yeni gibi çalışacak şekilde restore edildikten sonra çok daha uygun fiyatlı olurlar. 6. nesil iPad, kılıf, ekran koruyucu, kalem ve şarj setini içeren bu yenilenmiş paket 169,99 ABD Doları (normal 249,99 ABD Doları) fiyatla satışa sunuldu.

Yükseltilebilir işletim sistemiyle neredeyse yeni durumda

Yenilenmiş derken kaliteden ödün vermekten bahsetmiyoruz. Aksine, biraz daha eski model yılına sahip, önceden sevilen bir cihazı büyük bir indirimle alabilirsiniz. Bu 6. Nesil iPad, A sınıfı (başka bir deyişle yeniye yakın) durumda, yani onun daha önceki bir ömrü olduğunu bile fark etmeyebilirsiniz. Artı, bu en son iPadOS 17 güncellemeleri.

Organize olmak, üretken kalmak ve hedeflere ulaşmak için araçlar

Şimdi bu yenilenmiş iPad ve aksesuarların bu çözünürlüklere ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğine bakalım:

  • 9,7 inçlik Retina ekran, e-kitap okumak, egzersiz videoları izlemek, dijital notlar almak ve çok daha fazlası için bol miktarda alan sunar.

  • 32 GB depolama alanı üretkenlik ve organizasyonel uygulamaları indirmenize olanak tanır.

  • HD FaceTime kamera, arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim halinde kalmanızı veya sanal derslere ve toplantılara katılmanızı kolaylaştırır.

  • On saate kadar pil ömrü, tabletinizi günlük işe gidip gelirken veya seyahat ederken yanınızda götürmeniz için mükemmeldir.

Unutmayın; satın aldığınız ürüne tam bir aksesuar seti dahildir. Kılıf ve ekran koruyucu, iPad’inizi çizilmelere ve sürtünmelere karşı koruyacaktır ve kalem, not almanıza veya dijital belgeleri işaretlemenize yardımcı olur.

Mashable Fırsatları

Bu yenilenmiş 6. Nesil iPad ve aksesuar paketinin yardımıyla yalnızca 169,99 ABD Doları (normal 249,99 ABD Doları) karşılığında neredeyse yepyeni, yüksek kaliteli bir Apple ürününe sahip olun.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow