Bu 39 $’lık AI özgeçmiş oluşturucu, bir işe girmenize yardımcı olabilir

TL;DR: İş aramanın zaman taahhüdünü azaltmak için yapay zekayı kullanın. 15 Mayıs’tan itibaren AI Resumé Builder’a ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) sadece 39$’dan satışta. İş aramak yorucudur, özellikle de aramaya ne zaman başlayacağınızı seçemediyseniz. Sürekli veri girişi, özgeçmiş revizyonları ve kapak mektupları arasında, iş aramak neredeyse 9’dan 5’e kadar bir kariyerdir. Doğru araçlarla, zaman […]

Bu 39 $’lık AI özgeçmiş oluşturucu, bir işe girmenize yardımcı olabilir

TL;DR: İş aramanın zaman taahhüdünü azaltmak için yapay zekayı kullanın. 15 Mayıs’tan itibaren AI Resumé Builder’a ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) sadece 39$’dan satışta.


İş aramak yorucudur, özellikle de aramaya ne zaman başlayacağınızı seçemediyseniz. Sürekli veri girişi, özgeçmiş revizyonları ve kapak mektupları arasında, iş aramak neredeyse 9’dan 5’e kadar bir kariyerdir. Doğru araçlarla, zaman taahhüdünü azaltabilir ve gönderdiğiniz uygulama sayısını artırabilirsiniz. AI Resumé Builder, sezgisel bir AI iş başvuru aracıdır(yeni bir sekmede açılır) bu, uygulama filtreleme yazılımından geçecek özgeçmişler oluşturmanıza yardımcı olur. Sınırlı bir süre için 39$’a (kayıtlı 468$) satılıyor.

Yapay zeka destekli bir özgeçmiş oluşturucu için çevrimiçi olarak en iyi fiyatı alın

AI Özgeçmiş oluşturucu, özgeçmişinizi her şeyi manuel olarak kopyalayıp yapıştırmak yerine saniyeler içinde bloklardan düzenlemeniz için sürükle ve bırak düzenleri sunar. Yerleşik AI motorundan yararlandığınızdan emin olun(yeni bir sekmede açılır) verileri otomatik olarak tamamlayabilir ve doldurabilir. Yeni bilgiler yazarken biraz zaman kazanın ve sıkıcı işlerin bir kısmını robotun sizin için yapmasına izin verin.

İstediğiniz her şeye sahip olduğunuzda, renk düzenleme ve boşluk bırakma kontrolleriyle özgeçmişinizde ince ayar yapabilirsiniz. İlgili sosyal medyaya bağlantılar bile ekleyebilirsiniz. Muhtemel bir iş CV istiyorsa, aboneliğinizle birlikte gelen bazı CV ipuçlarına göz atın.

Bu abonelik ömür boyu geçerlidir, ancak birkaç kategoride sınırlamaları vardır. En fazla 10 ayrı özgeçmiş oluşturabilir ve her ay 50 tane indirebilirsiniz. AI özgeçmiş yazarı tamamen sınırsızdır, bu yüzden biraz zaman kazanmak için bunu istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Özgeçmiş oluşturma yazılımında zamandan ve paradan tasarruf edin

İş arama yorucu ama yapay zeka destekli bu özgeçmiş uygulaması onu daha yönetilebilir hale getirebilir ve bunun için çevrimiçi olarak en iyi fiyatı alabilirsiniz.

AI Resumé Builder’a ömür boyu abonelik alın(yeni bir sekmede açılır) 39 $ (kayıtlı 468 $) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory