Bu araç, görsel ve video aramalarında paha biçilmez veriler sağlamak için tasarlanmıştır.

TL;DR: 18 Aralık’tan itibaren %10 tasarruf edebilirsiniz iStock’ta görseller ve videolar promosyon kodunu kullanarak yılın son satışı sırasında KAYDET10. Ayrıca, yeni VisualGPS Insights aracından ücretsiz olarak yararlanın. Veri, dijital çağda giderek daha değerli bir varlıktır. Yine de, üzerine çok fazla ağırlık binerken sözler aracılığıyla arama motorlarına giriyoruz SEO araçlarıkampanyalar ve profesyoneller, çevrimiçi görüntülerin ve videoların […]

Bu araç, görsel ve video aramalarında paha biçilmez veriler sağlamak için tasarlanmıştır.

TL;DR: 18 Aralık’tan itibaren %10 tasarruf edebilirsiniz iStock’ta görseller ve videolar promosyon kodunu kullanarak yılın son satışı sırasında KAYDET10. Ayrıca, yeni VisualGPS Insights aracından ücretsiz olarak yararlanın.


Veri, dijital çağda giderek daha değerli bir varlıktır. Yine de, üzerine çok fazla ağırlık binerken sözler aracılığıyla arama motorlarına giriyoruz SEO araçlarıkampanyalar ve profesyoneller, çevrimiçi görüntülerin ve videoların değeri tartışılmaz olsa da, insanların aradığı görsellerden yararlanma hakkında daha az şey duyarsınız.

Bunu ele almak için iStock — birinci sınıf görseller sağlayan lider bir e-ticaret platformu, videolarçizimler ve daha fazlası — VisualGPS Insights adlı heyecan verici yeni etkileşimli görsel trendler aracı. Etkileşimli yetenekleri, Getty Images ve iStock’tan yıllık 2,7 milyardan fazla arama ve indirme sorgusundan elde edilen gerçek zamanlı verileri içerir. Değeri, yazılı SEO’nunkine benzer olarak konumlandırılmıştır; yani – bu verilerle – küçük işletmeler ve pazarlamacılar, tüketicilerde yankı uyandıran görselleri seçme sürecini kolaylaştırırken kendi kampanyalarını nasıl oluşturacakları konusunda daha iyi bilgilendirilebilir ve yönlendirilebilir.

iStock’un VisualGPS Insights aracını kullanmak kolay ve ücretsiz olacak şekilde yapılmıştır. Erişmek için şu adrese gitmeniz yeterlidir: iStockVisualGPS Insights sayfasıbir resim veya video için bir arama terimi yazın ve nasıl trend olduğuna ve kullanıldığına ilişkin analizleri keşfedin.

Örneğin, teknoloji odaklı bir marka için bir blog yazısı üzerinde çalışıyorsanız ve “bilgisayar” kelimesiyle ilgili görsel trendleri görmek istiyorsanız, sadece yazın ve sonuçları kontrol edin. Analiz etmek istediğiniz sonuçların uzunluğunu geçen yıldan son yedi güne kadar herhangi bir yerde ayarlayabilir ve aramanızı dünya çapından farklı bölge ve sektörlere ölçeklendirebilirsiniz. Böyle bir aramanın sağlayabileceği bazı örnekler arasında, teriminize zaman içinde gösterilen arama ilgisini, sektöre göre ilgiyi, bölgeye göre ilgi haritası, bilgisayarlarla ilgili arama terimleri, bilgisayarlarla ilgili popüler görseller ve daha fazlasını gösteren bir grafik yer alır.

Dünyayı hareket ettiren içerik türü bu kadar hızlı değiştiğinde, bu araç, özellikle 2023’e girerken kitlelerinizle daha iyi bağlantı kurmak için inanılmaz derecede değerli olabilir.

SAVE10 promosyon koduyla, yılın son indirimi sırasında iStock’ta görsel ve videolarda yüzde 10 tasarruf edinve VisualGPS Insights’tan ücretsiz olarak yararlanın.

Teknory