Bu kitap özeti uygulamasına abone olarak 200 dolardan fazla tasarruf edin ve her gün yeni bir şeyler öğrenin

TL;DR: 3 Nisan itibariyle, SumizeIt Kitap Özetleri uygulamasına ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) sadece 59$’a satılıyor — bu %80’lik bir tasarruf anlamına geliyor. Okumak için daha fazla boş zamanınız olmasını ister miydiniz? Sıkışık bir program sizi istediğiniz sıklıkta iyi bir kitap okumaktan alıkoyuyorsa, ancak yine de popüler kurgu dışı kitaplar hakkında güncel bilgiler almak […]

Bu kitap özeti uygulamasına abone olarak 200 dolardan fazla tasarruf edin ve her gün yeni bir şeyler öğrenin

TL;DR: 3 Nisan itibariyle, SumizeIt Kitap Özetleri uygulamasına ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) sadece 59$’a satılıyor — bu %80’lik bir tasarruf anlamına geliyor.


Okumak için daha fazla boş zamanınız olmasını ister miydiniz? Sıkışık bir program sizi istediğiniz sıklıkta iyi bir kitap okumaktan alıkoyuyorsa, ancak yine de popüler kurgu dışı kitaplar hakkında güncel bilgiler almak istiyorsanız, artık bunun için bir uygulama var.

SumizeIt Kitap Özetleri, kurgu dışı kitapların önemli noktalarını özlü özetlerle verir.(Yeni bir sekmede açılır) boş zamanınızda erişebileceğiniz. Ve sınırlı bir süre için, uygulamanın premium planına ömür boyu abonelik yalnızca 59 ABD doları karşılığında sizin olabilir ve normal fiyattan 241 ABD doları tasarruf edebilirsiniz.

Bu günlerde bir kitabı bitiremeyecek kadar meşgulseniz, SumizeIt’in 15 dakikalık özetleri, önemli bilgileri takip etmek için mükemmel bir çözümdür. Bu kullanışlı uygulama, dünyanın en iyi kurgusal olmayan kitaplarını özetleyerek size en önemli noktaları özlü, kolayca sindirilebilir bir şekilde sunar.(Yeni bir sekmede açılır) yol. Yüzlerce kitap için metin, ses, infografik ve video formatları arasında seçim yaparak özetleri nasıl yutacağınızı da seçebilirsiniz.

SumizeIt ile, tek bir konu üzerinde saatler harcamadan kelimenin tam anlamıyla her gün yeni bir şeyler öğrenebilirsiniz. Kategoriler, girişimcilikten siyasete, biyografilere ve ebeveynliğe kadar uzanır. Sırada beklerken, bir toplantı için beklerken veya günlük işe gidip gelirken dikkatinizi dağıtmaya ihtiyaç duyduğunuzda zaman geçirmenin harika bir yolu. Ayrıca, ilgilendiğiniz yeni konuları keşfetmenin basit bir yöntemidir, böylece bir dahaki sefere çok fazla boş vaktiniz olduğunda bu konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

SumizeIt ile 15 dakikalık kullanışlı özetlerle yeni şeyler öğrenin. SumizeIt Kitap Özetleri Premium Planına ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) şu anda sınırlı bir süre için sadece 59 $ karşılığında satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory