Bu çarpıcı Samsung 49 inç oyun monitörünün fiyatı 1.000 $ düştü

Rita El Khoury / Android Otoritesi Dondurucu sıcaklıklar çoğumuz için kötü bir haber, ancak oyuncular bunu ekranı geri almak için bir bahane olarak görecek. oyun donanımınızda Samsung 49 inç Odyssey Neo G9 kavisli oyun monitöründen daha iyi birkaç ekran yükseltmesi var, ancak 2.200 dolarlık perakende fiyatıyla bu hiç de küçük bir harcama değil. Ancak bugün […]

Bu çarpıcı Samsung 49 inç oyun monitörünün fiyatı 1.000 $ düştü

Rita El Khoury / Android Otoritesi

Dondurucu sıcaklıklar çoğumuz için kötü bir haber, ancak oyuncular bunu ekranı geri almak için bir bahane olarak görecek. oyun donanımınızda Samsung 49 inç Odyssey Neo G9 kavisli oyun monitöründen daha iyi birkaç ekran yükseltmesi var, ancak 2.200 dolarlık perakende fiyatıyla bu hiç de küçük bir harcama değil. Ancak bugün inanılmaz bir Amazon indirimi, muhteşem monitörün fiyatının 1.199,99 dolara düşmesine neden oldu.

Samsung 49 inç Odyssey Neo G9 Kavisli oyun Monitörü 1.199,99 Dolara (1.000 Dolar indirim)

Bu biraz fiyat düşüşü. Bu, Kara Cuma 2022’den bu yana Samsung oyun monitöründe takip ettiğimiz en düşük fiyat ve tüm zamanların en düşük fiyatından 50 doların altında. Bu hala önemli bir yatırım, ancak bir kez harekete geçtiğinizde ve harika görsellerin içine daldığınızda, bunu umursar mısınız?

Samsung Odyssey Neo G9 49 inç monitörün geniş 49 inç 1000R kavisli ekranı insan gözünün eğriliğini yansıtıyor. Bu, göz yorgunluğunu önemli ölçüde azaltmayı vaat ediyor; bu, özellikle uzun oyun oturumları sırasında faydalı olan bir özellik. Monitör, özünde, canlı, gerçekçi görüntüler sağlayan Quantum HDR 2000 paneline sahip Quantum Matrix teknolojisiyle güçlendiriliyor. Bu, Quantum Mini LED teknolojisiyle daha da geliştirildi ve ekran, 1 ms tepki süresiyle 240 Hz’lik hızlı bir yenileme hızı sunarak her karenin hassasiyetle yakalanmasını sağlıyor. Hem NVIDIA G-SYNC hem de AMD FreeSync Premium Pro ile uyumluluk, oyun akıcılığını artırır, kare düşmelerini ve ekran yırtılmasını ortadan kaldırır. Monitörün yan yana iki adet 27 inç panele eşdeğer olan 32:9 en boy oranı, geniş bir görüş alanı sunarak oyuncuların oyun dünyasını aynı anda daha fazla görmesine olanak tanıyor.

Cömert bir bütçeye sahip bir PC oyuncusuysanız, bu Mavi Pazartesi’yi neşelendirmenin kesin bir yoludur. Anlaşma hakkında daha fazla bilgi edinmek için yukarıdaki widget’a tıklayın.

Bu çarpıcı Samsung 49 inç oyun monitörünün fiyatı 1.000 $ düştü

Teknory