Bu Galaxy XCover 6 Pro rakibi, çıkarılabilir bir pil ve microSD desteği getiriyor

TL;DR Kyocera, dayanıklı Duraforce Pro 3’ü ABD’de duyurdu. Telefon, çıkarılabilir bir pil, programlanabilir düğmeler ve microSD desteği getiriyor. Cihaz için sözleşmesiz 899,99 ABD doları ödemeyi bekleyin. Kyocera, Duraforce ahize serisi sayesinde sağlam telefonlara yabancı değil. Şimdi şirket, Duraforce Pro 3 adlı yeni sağlam bir telefonla geri döndü. Yeni telefon, IP68 derecelendirmesi, MIL-STD-810H sertifikası ve hatta […]

Bu Galaxy XCover 6 Pro rakibi, çıkarılabilir bir pil ve microSD desteği getiriyor

TL;DR

  • Kyocera, dayanıklı Duraforce Pro 3’ü ABD’de duyurdu.
  • Telefon, çıkarılabilir bir pil, programlanabilir düğmeler ve microSD desteği getiriyor.
  • Cihaz için sözleşmesiz 899,99 ABD doları ödemeyi bekleyin.

Kyocera, Duraforce ahize serisi sayesinde sağlam telefonlara yabancı değil. Şimdi şirket, Duraforce Pro 3 adlı yeni sağlam bir telefonla geri döndü.

Yeni telefon, IP68 derecelendirmesi, MIL-STD-810H sertifikası ve hatta tehlikeli ortamlarda çalışmaya yönelik HazLoc sertifikası gibi sağlam bir cihaz için pek çok kutucuğu işaretliyor. Şirket, geliştirilmiş dayanıklılık için 5.38 inçlik OLED ekranın (FHD+, 60Hz) etrafında köşe tamponları kullandığını da ekliyor.

Kyocera Duraforce Pro 3 ayrıca günümüzde pek çok akıllı telefonda bulamayacağınız çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özellikler arasında üç adet programlanabilir donanım düğmesi, çıkarılabilir bir pil ve bir microSD kart yuvası (1 TB’a kadar) bulunur.

Kyocera Duraforce Pro 3 resmi yeniden boyutlandırma

Yine de burada amiral gemisi düzeyinde temel özellikler beklemeyin. Cihaz, oldukça yetenekli bir Snapdragon 7 Gen 1 işlemci, 6 GB RAM, 128 GB dahili depolama ve 8.1 W kablosuz şarjlı çıkarılabilir 4.270 mAh pil içerir. Arkada 64MP ana kamera, 16MP ultra geniş kamera ve 2MP makro lensten oluşan üçlü bir kamera sistemi alıyorsunuz. Aksi takdirde, özçekimler için bir 8MP kamera devreye girer.

Diğer dikkate değer özellikler arasında Android 13, Bluetooth 5.2, öne bakan stereo hoparlörler, yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı ve Wi-Fi 6E desteği yer alıyor.

Kyocera Duraforce Pro 3 fiyatlandırması ve bulunabilirliği

Yeni Kyocera ahize, ABD’de Verizon aracılığıyla, önerilen perakende satış fiyatıyla edinilebilir. $899.99. Yalnızca siyah renk seçeneğinde bulmayı bekleyin.

Benzer şekilde sağlam Samsung Galaxy XCover 6 Pro’nun piyasada 600 $ ‘a satıldığını belirtmekte fayda var. Bu telefon, daha yüksek bir ekran yenileme hızı ve görünüşte daha uzun bir güncelleme taahhüdü getiriyor. Yine de, ABD’de çıkarılabilir bataryaya sahip bir akıllı telefonun daha piyasaya sürüldüğünü görmekten memnuniyet duyuyoruz.

Bu Galaxy XCover 6 Pro rakibi, çıkarılabilir bir pil ve microSD desteği getiriyor

Teknory