Bu Özel PS5 Plakaları, En Sevdiğiniz 90’ların Konsollarına Neon Bir Geri Dönüş

90’ların tarzına saygı göstermek veya sadece görünümün tadını çıkarmak istiyorsanız, PS5’iniz için Retro Darkplates’i şu adresten satın alabilirsiniz: Dbrand’ın web sitesi. PlayStation 5’in disk versiyonuna veya dijital versiyonuna uyacak şekilde üretilmiş plakalar mevcuttur ve aralarından seçim yapabileceğiniz dört renkte sunulur: ateş turuncusu, atomik mor, buz mavisi ve duman siyahı. Her iki versiyondaki tüm renkler, havalandırma […]

Bu Özel PS5 Plakaları, En Sevdiğiniz 90’ların Konsollarına Neon Bir Geri Dönüş

90’ların tarzına saygı göstermek veya sadece görünümün tadını çıkarmak istiyorsanız, PS5’iniz için Retro Darkplates’i şu adresten satın alabilirsiniz: Dbrand’ın web sitesi. PlayStation 5’in disk versiyonuna veya dijital versiyonuna uyacak şekilde üretilmiş plakalar mevcuttur ve aralarından seçim yapabileceğiniz dört renkte sunulur: ateş turuncusu, atomik mor, buz mavisi ve duman siyahı. Her iki versiyondaki tüm renkler, havalandırma için ağ ızgaralarla birlikte gelir ve hepsinin maliyeti aynıdır: 69,00$. Ek olarak, PS5’iniz için eşleşen bir orta kaplamayı ekstra 14,95 $’a ve sol ve sağ ışık şeritlerini 19,95 $’a satın alabilirsiniz.

Özelleştirilebilir plakalar, PS5’in tasarım tuhaflıkları arasındadır, çünkü genellikle bir konsolun yaşam döngüsünde rengini seçmek için yalnızca bir şansınız olur. Değiştirilebilir yan plakalarla tamamen yeni bir sistem satın almak zorunda kalmadan PS5’inizin görünümünü değiştirebilirsiniz ve bunları takmak ve değiştirmek sadece bir dakikanızı alır. Herhangi bir alete bile ihtiyacınız yok, çünkü plakalar kaydırılarak doğrudan PS5’in gövdesine oturacak şekilde tasarlandı.

Teknory