Bu OnePlus 11 paket anlaşması, amiral gemisi telefonu ikinci kez bakmaya değer kılıyor

Ryan Haines / Android Otoritesi Ben şahsen bir OnePlus yardımcısıyım, ancak OnePlus 11 uzmanlarımızdan karışık bir inceleme aldı. Nesnel olarak sağlam bir cihaz, ancak 699 $ perakende fiyatıyla, olabileceği kadar parlak olmadığı görüldü. Belki de OnePlus dinledi ve şu anda OEM yeni bir tane satın almak için birkaç harika teşvik sunuyor. OnePlus 11 anlaşması179,99 $ […]

Bu OnePlus 11 paket anlaşması, amiral gemisi telefonu ikinci kez bakmaya değer kılıyor

Ryan Haines / Android Otoritesi

Ben şahsen bir OnePlus yardımcısıyım, ancak OnePlus 11 uzmanlarımızdan karışık bir inceleme aldı. Nesnel olarak sağlam bir cihaz, ancak 699 $ perakende fiyatıyla, olabileceği kadar parlak olmadığı görüldü. Belki de OnePlus dinledi ve şu anda OEM yeni bir tane satın almak için birkaç harika teşvik sunuyor. OnePlus 11 anlaşması179,99 $ değerinde ücretsiz bir çift OnePlus Buds Pro 2 dahil.

Şubat ayında piyasaya sürülmesinden bu yana OnePlus 11’de kayda değer bir indirim olmadığı için bu dikkatimizi çekti, bu nedenle ücretsiz bir çift yüksek puanlı kulaklık, küçük bir taviz değil. Ve iyi bir ölçü için atılan tek bedava şey değil. Ayrıca altı aylık 100 GB Google One bulut depolama alanı, altı aya kadar YouTube Premium ve yepyeni OnePlus Pad’de 180 ABD dolarına varan indirim elde edersiniz. İkincisi daha geçen ay piyasaya sürüldü ve üreticinin tablet pazarına yaptığı bu ilk baskından çok etkilendik.

OnePlus 11 ve OnePlus Buds Pro 2OnePlus 11 ve OnePlus Buds Pro 2

OnePlus 11 ve OnePlus Buds Pro 2

OnePlus ürün yelpazesini basitleştiriyor ve tüm ürünleri tek bir amiral gemisi cihazında topluyor

OnePlus 11, 80 W kablolu şarj ve Qualcomm’un amiral gemisi Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti sayesinde tamamen hız ile ilgilidir. Ayrıca üçüncü nesil Hasselblad kamera kurulumuna, IP64 derecesine ve OnePlus’ın son yıllardaki en agresif fiyatlandırmasına sahiptir.

Tüm bunlar yeterli değilse, yükseltecek eski bir cihaza sahip olanlar, eski telefonlarını değiştirmek için garantili 100 $ indirimle takas yoluyla 500 $ ‘a kadar tasarruf edebilirler.

Ve açık konuşalım – yeni amiral gemisi telefonları değerlendirmeye gelince en sert eleştirmen biziz. OnePlus 11, Google Pixel 7’nin kamera dizisine veya Samsung Galaxy S23’ün mükemmel yapısına tam olarak sahip olmayabilir, ancak güçlü performans, harika bir ekran, yıldırım hızında şarj ve çok daha fazlasını sunar. Tüm bu ücretsiz donanım ve potansiyel takas tasarruflarıyla, bu OnePlus 11 anlaşmasının bir göz atmaya değer olduğunu düşünüyoruz.

Bu OnePlus 11 paket anlaşması, amiral gemisi telefonu ikinci kez bakmaya değer kılıyor

Teknory