39,97 $ karşılığında bir Apple Watch alternatifi edinin

TL;DR: Uygun fiyatlı bir Apple Watch alternatifi mi arıyorsunuz? 7 Ocak’a kadar CMax Lite Akıllı Saati 59,99 Dolar yerine sadece 39,99 Dolara satın alın — bu %33 tasarruf demektir. 2024 daha yeni başladı ama zaman şimdiden akıp gidiyor. İster Yeni Yıl Kararına ilişkin ilerlemenizi takip ediyor olun, ister tatilden sonra dinleniyor olun, bir akıllı saat […]

39,97 $ karşılığında bir Apple Watch alternatifi edinin

TL;DR: Uygun fiyatlı bir Apple Watch alternatifi mi arıyorsunuz? 7 Ocak’a kadar CMax Lite Akıllı Saati 59,99 Dolar yerine sadece 39,99 Dolara satın alın — bu %33 tasarruf demektir.


2024 daha yeni başladı ama zaman şimdiden akıp gidiyor. İster Yeni Yıl Kararına ilişkin ilerlemenizi takip ediyor olun, ister tatilden sonra dinleniyor olun, bir akıllı saat bu yıl ihtiyacınız olan yol arkadaşı olabilir.

Yüksek kaliteli bir akıllı saat almak için Apple Watch’a para harcamanıza gerek yok. Bunun yerine CMax Lite Bluetooth Akıllı Saati almanız yeterli. Bu Apple Watch alternatifi, aynı işlevlerin çoğuyla maliyetin çok altında ve aynı zamanda oldukça harika görünüyor. Sadece bir gün daha bu akıllı saatin fiyatı 39,99 dolara düştü. Kupona gerek yok.

2024’ü akıllı saatle kutlayın

CMax Lite Smartwatch çok az maliyetle çok şey yapmayı başarıyor. Bu akıllı saat, kalori sayma, adım sayacı, kalp monitörü gibi fitness işlevlerine sahiptir ve hatta size su içmenizi hatırlatır. Bu saatin tıbbi bir ekipman olmadığını, dolayısıyla sağlık fonksiyonlarının tahmin edildiği gibi daha iyi çalışabileceğini unutmayın.

Alarmları ayarlayabilir ve hatta hava durumunu kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Biraz yağmur yağacak diye endişelenmeyin. CMax: IP67 su geçirmez ve maceralar için donanımlı. 220mAh pilin ne kadar dayanabileceğine de şaşırabilirsiniz.

50 doların altında bir Apple Watch alternatifi

Bu yılı, zamanı korumanın, kalorilerinizi saymanın, kondisyonunuzu takip etmenin ve daha fazlasının harika bir yolu ile kaydedin.

Mashable Fırsatları

7 Ocak 23:59 PT, CMax Lite Bluetooth Akıllı Saati 39,99 $’a (normal 59,99 $) satışa çıkarmak için son tarihtir.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory