Bu yıl bir Samsung Galaxy S23 FE sürümü için ihtimaller iyi görünmüyor

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Samsung Galaxy S23 Fan Edition’ın kaderi belirsiz. Roland Quandt’ın gelecek Galaxy S23 FE telefonu için bu yıl bir sürüm çıkmayabileceğini söylüyor. Samsung ayrıca henüz bir Galaxy S22 FE piyasaya sürmedi. Son yıllarda Samsung, Fan Edition (FE) telefonlarıyla ilgili olarak sessiz kaldı. Şu anda şirketin FE hattı ile ne yapmayı […]

Bu yıl bir Samsung Galaxy S23 FE sürümü için ihtimaller iyi görünmüyor

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Samsung Galaxy S23 Fan Edition’ın kaderi belirsiz.
  • Roland Quandt’ın gelecek Galaxy S23 FE telefonu için bu yıl bir sürüm çıkmayabileceğini söylüyor.
  • Samsung ayrıca henüz bir Galaxy S22 FE piyasaya sürmedi.

Son yıllarda Samsung, Fan Edition (FE) telefonlarıyla ilgili olarak sessiz kaldı. Şu anda şirketin FE hattı ile ne yapmayı planladığı bilinmiyor. Ve en son haberler, geleceği için harika bir işaret olmayabilir.

Roland Quandt’tan gelecek – duyurulmadan önce bilgi açıklama konusunda oldukça iyi bir geçmişe sahip olan – bugün Galaxy S23 FE hakkında bir şeyler açıklamak için Twitter’a gitti. Quandt’a göre “bu yıl bir S23 FE olmayacak gibi görünüyor.”

Bu yıl bir S23 FE olmayacak gibi görünüyor.

Quandt, açıklamasını detaylandırmadı veya ek ayrıntılar sağlamadı. Sonuç olarak, henüz bir Galaxy S23 FE’nin varlığına işaret edecek herhangi bir kanıt bulamadığını varsayabiliriz.

İşin iyi tarafından bakarsak, bu tweet mutlaka Samsung’un en yeni S serisinin Fan Sürümü olmayacağı anlamına gelmiyor. Sadece bu yıl gelmemesi için iyi bir şans olduğu anlamına geliyor. Bu, en azından gelecek yıl bir Galaxy S23 FE lansmanı olasılığı için kapıyı açık bırakıyor.

Ne yazık ki, Samsung’un yakın geçmişi göz önüne alındığında, böyle bir modelin olmama olasılığı daha yüksek. Son Hayran Sürümü Galaxy S21 içindi, hala Galaxy S22’nin Hayran Sürümü yok. Ancak bir söylenti, Galaxy A74’ün yerini Galaxy S22 FE’nin alabileceğini öne sürdü.

Bu yıl bir Samsung Galaxy S23 FE sürümü için ihtimaller iyi görünmüyor

Teknory