Bugünün Wordle Yanıtı #592 – 1 Şubat 2023 Çözüm ve İpuçları

Hala emin değil misin? Bugünün Wordle bulmacasının (#592 – 1 Şubat 2023) cevabı azarlamak. Kelime, genellikle alıcıdan daha yaşlı veya daha güçlü biri tarafından gürültülü bir sözlü kınama anlamına gelir. Göre Amerikan Mirası SözlüğüSözcüğün kökeni Orta İngilizcedeki “scolden” fiilinden gelir ve kendisi de “küfürlü konuşan kişi” veya “gürültücü veya kavgacı kadın” anlamına gelen Orta İngilizce […]

Bugünün Wordle Yanıtı #592 – 1 Şubat 2023 Çözüm ve İpuçları

Hala emin değil misin? Bugünün Wordle bulmacasının (#592 – 1 Şubat 2023) cevabı azarlamak. Kelime, genellikle alıcıdan daha yaşlı veya daha güçlü biri tarafından gürültülü bir sözlü kınama anlamına gelir. Göre Amerikan Mirası SözlüğüSözcüğün kökeni Orta İngilizcedeki “scolden” fiilinden gelir ve kendisi de “küfürlü konuşan kişi” veya “gürültücü veya kavgacı kadın” anlamına gelen Orta İngilizce isim “sold”dan gelir.

Şair anlamına gelen Eski İzlandaca “skāld” kelimesine benzediği için İskandinav kökenleri de olabilir. etimoloji Kelimenin anlamının evriminin muhtemelen Cermen şairlerinin yakıcı hicivleriyle ünlü olmalarına dayandığını açıklıyor – “skaldskapr” aynı anda “şiir” anlamına geliyordu, ama aynı zamanda İzlanda hukuk kitaplarında “şiirde iftira” anlamına geliyordu.

Bugünkü ilk tahminimiz, “harç”, yalnızca bir karoyu yeşile boyadı ve yapbozun 114 olası çözümü dışında hepsini ortadan kaldırdı. Cevabı “telefon” ve “blok” tahminlerinden sonra bulduk. WordleBot, başlangıç ​​sözcüğü olan “arduvaz” bizimkinden daha umut verici olduğu için bizden bir adım daha hızlı bitirdi. Daha iyisini umarız.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow