Resmi: Xiaomi 13 serisi bu hafta geliyor

TL;DR Xiaomi 13 serisi, 1 Aralık’ta Çin’de piyasaya sürülecek. Xiaomi, standart model, Pro varyantı ve MIUI 14’ün ortaya çıkacağını doğruladı. Xiaomi, geçen sefer amiral gemisi telefonlarını biraz daha erken piyasaya sürmeye karar verdi ve Xiaomi 12 serisini Aralık 2021’in sonlarında Çin’de piyasaya sürmeyi seçti. Şimdi şirket, yeni nesil amiral gemileri için lansman ayrıntılarını açıkladı. Xiaomi […]

Resmi: Xiaomi 13 serisi bu hafta geliyor

Xiaomi 13 render 1

TL;DR

  • Xiaomi 13 serisi, 1 Aralık’ta Çin’de piyasaya sürülecek.
  • Xiaomi, standart model, Pro varyantı ve MIUI 14’ün ortaya çıkacağını doğruladı.

Xiaomi, geçen sefer amiral gemisi telefonlarını biraz daha erken piyasaya sürmeye karar verdi ve Xiaomi 12 serisini Aralık 2021’in sonlarında Çin’de piyasaya sürmeyi seçti. Şimdi şirket, yeni nesil amiral gemileri için lansman ayrıntılarını açıkladı.

Xiaomi Weibo’da onaylandı Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro ve MIUI 14 güncellemesinin Çin’de 1 Aralık Perşembe günü Pekin saatiyle 19:00’da (06:00 ET) başlatılacağını. Leica markasını da doğrulayan aşağıdaki resmi postere göz atın.

Xiaomi 13 Çin weibo lansmanını yaptı

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

İlginç bir şekilde, bu sefer bir X serisi cihazdan söz edilmiyor. Xiaomi 12 ve 12 Pro’ya geçen yıl daha eski bir Snapdragon 870 işlemciye ve cep dostu bir tasarıma sahip daha ucuz 12X eşlik ediyordu.

Her durumda, Xiaomi Weibo’da eklendi standart modelin ise düz OLED ekran ve 1,61 mm kalınlığında çerçevelerle donatıldığı görülüyor. Ayrıca, şirket söz konusu seri bir IP68 derecesine sahip olacak. Ayrıca son haftalarda Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, Pro model için bir inçlik IMX989 sensör ve her iki modelde de telefoto kamera kullanımı gibi birçok sızıntının düştüğünü gördük.

Görünen Xiaomi 13 serisi telefon görselleri de bu ayın başlarında düştü ve bize 1 Aralık’ta ne bekleyebileceğimiz konusunda iyi bir fikir verdi. Bu görüntüler ve Çin’deki lansman öncesinde daha fazla ayrıntı için özel Xiaomi 13 serisi söylenti merkezimize göz atabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow