En iyi soundbar fırsatı: Roku Streambar ve Roku Wireless Bass, Amazon’da 149,99 dolara satışta

100 $ tasarruf edin: 8 Aralık itibarıyla, Roku Streambar ve Roku Wireless Bass paketi Amazon’da 149,99 $ fiyatla satışa sunuldu; bu, 249,99 $ olan normal fiyatının (ve paketin tüm zamanların en düşük fiyatı!) %40 indirimidir. Yeni bir yıla (2024, bebeğim) girerken, kötü TV sesini geçmişte bırakmanın zamanı geldi. Soundbar’ların/uyumlu subwoofer’ların kullanışlı olduğu yer burasıdır. TV’nizin […]

En iyi soundbar fırsatı: Roku Streambar ve Roku Wireless Bass, Amazon’da 149,99 dolara satışta

100 $ tasarruf edin: 8 Aralık itibarıyla, Roku Streambar ve Roku Wireless Bass paketi Amazon’da 149,99 $ fiyatla satışa sunuldu; bu, 249,99 $ olan normal fiyatının (ve paketin tüm zamanların en düşük fiyatı!) %40 indirimidir.


Yeni bir yıla (2024, bebeğim) girerken, kötü TV sesini geçmişte bırakmanın zamanı geldi. Soundbar’ların/uyumlu subwoofer’ların kullanışlı olduğu yer burasıdır. TV’nizin altına bir ses çubuğu monte ettiğinizde (ve yakınınıza bir subwoofer yerleştirdiğinizde), kelimenin tam anlamıyla sihir gerçekleşir. Bu ayın başlarında “2023’ün en iyi ses çubukları” incelememde yazdığım gibi, bu cihazlar çok daha güçlü ses, daha geniş bir “ses alanı” ve genel olarak yerleşik TV hoparlörlerinizin yapabileceğinden çok daha sürükleyici bir dinleme deneyimi sağlıyor ile ilgili. Roku Streambar bu incelemede seçtiklerimden biri… peki sen ne biliyorsun? Şu anda bir ana Roku subwoofer ile birlikte satış.

8 Aralık itibarıyla, Amazon’da 100 $ indirimle Roku Streambar ve Roku Wireless Bass paketini alarak film izleme deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Demet 149,99 dolara düştü bu yıl Kara Cuma için (şimdiye kadarki en düşük fiyatı!) ve henüz 249,99 dolara tırmanmadı. Bütün bunlar şunu söylemek içindir – alın. BT. Şimdi.

Streambar ve Roku Kablosuz Bas subwoofer’ın nesi bu kadar iyi?? diye sorabilirsiniz. Açıklamama izin ver. Streambar, eski bir TV’yi anında 4K yayın uyumlu bir TV’ye yükseltir; net, HDR görüntü kalitesi ve konuşma netliği açısından başarılı olan Dolby Audio ile. İncelememe göre, Roku Streambar’ın tüm odanızı sesle doldurması amaçlanan dört dahili hoparlörü var, ancak surround ses deneyimi söz konusu olduğunda gerçekten fark yaratan bir dünya yaratan Kablosuz Bas subwoofer’dır. Roku, kullanıcılarına ikram etmek için bazı ekstra avantajlar da sunuyor: Bazı ~özel~ dinleme için kulaklığınızı Streambar’a bağlama yeteneği, tüm kamera rulonuzu TV ekranına ve ötesine yansıtma seçeneği gibi. 2,2 pound ağırlığındaki Streambar’ın kendisi sadece küçük bir bebek; tek elle tutulabilecek kadar küçük ama bu satın alma işleminden sizi gerçekten mutlu edecek kadar güçlü.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow