Callisto Protokolü Geliştirici Çarpıcı Mesafe 30’dan Fazla İşten Çıkarılıyor

Geçen yılın aksiyon korku oyunu The Callisto Protocol’ün arkasındaki stüdyo olan Striking Distance Studios, işten çıkarmalara maruz kaldı. aracılığıyla onaylandı IGN 32 çalışanın stüdyodan çıkmasına izin verildi. Bunlar arasında yapım koordinatörü Sebastian Marlow, yardımcı yapımcı Nora Falcon, kıdemli çevre sanatçısı Matthew Smith ve VFX sanatçısı Matt Christopherson yer alıyor. Strike Distance’ın ana şirketi Krafton sözcüsü […]

Callisto Protokolü Geliştirici Çarpıcı Mesafe 30’dan Fazla İşten Çıkarılıyor

Geçen yılın aksiyon korku oyunu The Callisto Protocol’ün arkasındaki stüdyo olan Striking Distance Studios, işten çıkarmalara maruz kaldı.

aracılığıyla onaylandı IGN 32 çalışanın stüdyodan çıkmasına izin verildi. Bunlar arasında yapım koordinatörü Sebastian Marlow, yardımcı yapımcı Nora Falcon, kıdemli çevre sanatçısı Matthew Smith ve VFX sanatçısı Matt Christopherson yer alıyor.

Strike Distance’ın ana şirketi Krafton sözcüsü şu açıklamayı yaptı: IGN:

“Striking Distance Studios ve Krafton, başarı için mevcut ve gelecekteki projelerini daha iyi konumlandırmak üzere stüdyonun önceliklerini yeniden düzenleyen stratejik değişiklikler gerçekleştirdi. Ne yazık ki, bu değişiklikler 32 çalışanı etkiledi. Ayrılan her ekip üyesinin paha biçilmez katkılarını, işe yerleştirme hizmetleri ve anlamlı kıdem paketleri şeklinde maddi destekle onurlandırmak, bu zor dönemde en büyük önceliğimizdir.”

Striking Distance, 2019 yılında Dead Space ortak yaratıcısı Glen Schofield tarafından endüstri gazileriyle birlikte kuruldu. Callisto Protokolü, Aralık 2022’de yayınlanan ilk başlığıydı. 2320’de Jüpiter’in ayı Callisto’daki bir hapishanede geçen film, bir mahkumun uzaylı salgınının ardından kaçışını konu alıyor. oyun, eleştirmenlerden ve oyunculardan karışık tepkiler aldı; incelememizde 10 üzerinden 6 puan aldık. Oldu Ocak ayında bildirildi Callisto Protokolü, bildirilen devasa bütçesine kıyasla satışlarda düşük performans gösterdi.

Callisto Protokolü’nün hikaye genişletmesi, Son İletim28 Haziran’da yayınlandı.

[Source: IGN]

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow