2024 Volkswagen Atlas Peak Edition, Büyük SUV’a Sağlam Bir Makyaj Yapıyor

Araç, Volkswagen’in 2019’da tanıtılan “Basecamp” konseptine dayanıyor. Basecamp’ın kendisi de VW Atlas’ın önceki bir versiyonuna dayanıyordu. Turuncu vurgular, Peak Edition’ın otomobilin iç ve dış kısmındaki birçok noktayı süsleyen rozetine taşınıyor. Her iki araçta da siyah süslemeler göze çarpıyor. Volkswagen’in Atlas Peak Edition’ı da konseptteki renk temalarını iç mekana getiriyor. Turuncu, bu sefer döşemeyi süsleyen kontrast […]

2024 Volkswagen Atlas Peak Edition, Büyük SUV’a Sağlam Bir Makyaj Yapıyor

Araç, Volkswagen’in 2019’da tanıtılan “Basecamp” konseptine dayanıyor. Basecamp’ın kendisi de VW Atlas’ın önceki bir versiyonuna dayanıyordu. Turuncu vurgular, Peak Edition’ın otomobilin iç ve dış kısmındaki birçok noktayı süsleyen rozetine taşınıyor. Her iki araçta da siyah süslemeler göze çarpıyor.

Volkswagen’in Atlas Peak Edition’ı da konseptteki renk temalarını iç mekana getiriyor. Turuncu, bu sefer döşemeyi süsleyen kontrast dikiş şeklinde yeniden belirir. Siyah suni deri ile harika bir tezat oluşturuyor; gri vurgular da birçok alanda görülebilir. Peak Edition markası direksiyon simidinde yeniden belirir ve ön panelde arkadan aydınlatmalı bir logo görünür. Kapılar da siyah metalik ekose deseniyle standart versiyondan farklıdır.

“Peak Edition” ile ilgileniyorsanız, Volkswagen’in onu 2024 Atlas serisinin bir parçası olarak bu yaz piyasaya süreceğini bilmekten mutluluk duyacaksınız. Donanımın tam özellikleri de dahil olmak üzere daha fazla detayın şu an ile o zaman arasında ortaya çıkması bekleniyor.

Teknory