Çarşamba, rekor kıran Netflix çıkış haftasıyla Stranger Things’in zirvesinde

Eleni Thomas ❘ Yayınlanan: 2022-11-30T02:30:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-30T02:05:28 Klasik Adam Ailesi şovunun yeniden tasarlanması, Netflix için şimdiden büyük bir başarı oldu ve Çarşamba, ilk haftasında akış hizmeti için listelerde zirveye ulaştı. Netflix’in en son büyük yayını Çarşamba, daha önce amiral gemisi dizileri Stranger Things tarafından tutulan bir rekoru kırdı. Çarşamba, yayınlandığından beri tüm Twitter ve […]

Çarşamba, rekor kıran Netflix çıkış haftasıyla Stranger Things’in zirvesinde

Yayınlanan: 2022-11-30T02:30:00

Güncellenmiş: 2022-11-30T02:05:28

Klasik Adam Ailesi şovunun yeniden tasarlanması, Netflix için şimdiden büyük bir başarı oldu ve Çarşamba, ilk haftasında akış hizmeti için listelerde zirveye ulaştı.

Netflix’in en son büyük yayını Çarşamba, daha önce amiral gemisi dizileri Stranger Things tarafından tutulan bir rekoru kırdı.

Çarşamba, yayınlandığından beri tüm Twitter ve TikTok’ta trend oldu ve birçok TikTok kullanıcısı şovdaki dans sahnesini ve ayrıca karakter ve Adams ailesinin geri kalanı olarak cosplay’i yeniden yaratmaya çalışıyor.

tarafından bildirildiği gibi Çeşitlilik, Çarşamba, Stranger Things Sezon 4’ü yendi ve şimdi platformda bir hafta içinde en çok yayına sahip. 21 Kasım – 27 Kasım Çarşamba haftasında toplam 341 milyon saat görüntülendi. Stranger Things 4. sezon, daha önce 30 Mayıs – 5 Haziran 2022 haftasında 334.01 milyon saat ile rekoru elinde tutuyordu.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Stranger Things’in bu rakamları yalnızca dördüncü sezonunda çekebildiği göz önüne alındığında, Çarşamba gibi bir şovun ilk çıkışında bu rakamları geçmesi son derece etkileyici.

Jenny Ortega’nın Çarşamba Adams’ı canlandırması, Tim Burton’ın karanlık ve çılgın aileyi ele aldığı bu yeni yorumuyla Adams ailesinin kızını ön plana çıkaran şovla hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden övgü aldı.

Oyuncu kadrosunun geri kalanı Gwendoline Christie, Christina Ricci, Catherine Zeta-Jones ve daha birçok büyük isimden oluşuyor.

Anlık bir başarıya rağmen, Çarşamba henüz ikinci sezon için yenilenmedi. Bununla birlikte, bu rekor kıran izleyici saatleri göz önüne alındığında, Adams ailesinin en azından bir sezon daha Netflix’e dönmesi kuvvetle muhtemel. Sizi diziden haberdar edeceğimizden emin olacağız ve eğer Netflix ikinci sezonu vermeye karar verirse.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Çarşamba şu anda Netflix’te yayınlanıyor.

Teknory