CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’yi birinci şahıs yapmaktan pişman değil ancak devam oyunu konusunda kararsız

CD Projekt Red yaptığına pişman değil Siberpunk 2077 birinci şahıs ama devam filminin birinci şahıs olup olmayacağına karar vermedi. CD Projekt Red’in 5 Ekim’deki Yatırımcı Günü sunumu, stüdyonun fütüristik RPG’si hakkında tonlarca bilgi açığa çıkardı ve bir noktada oyunun 2020 lansmanından bu yana resmi olarak 25 milyon kopya sattığını ortaya çıkardı. Hayalet Özgürlük İlk haftasında […]

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’yi birinci şahıs yapmaktan pişman değil ancak devam oyunu konusunda kararsız

CD Projekt Red yaptığına pişman değil Siberpunk 2077 birinci şahıs ama devam filminin birinci şahıs olup olmayacağına karar vermedi.

CD Projekt Red’in 5 Ekim’deki Yatırımcı Günü sunumu, stüdyonun fütüristik RPG’si hakkında tonlarca bilgi açığa çıkardı ve bir noktada oyunun 2020 lansmanından bu yana resmi olarak 25 milyon kopya sattığını ortaya çıkardı. Hayalet Özgürlük İlk haftasında üç milyonu temizledi.

Oyunun devamı olan kod adlı oyunla ilgili de bazı ayrıntılar vardı. Avcışu anda aktif geliştirme aşamasındadır. Sunumun bir noktasında birisi ekibin bunu yapmaktan pişman olup olmadığını sordu. Siberpunk 2077 Birinci şahıs bakış açısıyla görev direktörü Paweł Sasko bunun böyle olmadığını ancak devam filminde de aynı durumun yaşanıp yaşanmayacağını bilmediğini açıkladı (üzerinden) IGN).

Sasko, “Bizim açımızdan hiçbir pişmanlık yok” dedi. “İstediğimiz şey şuydu: Siberpunk kendine ait bir kimliğe sahip olmak ve bu farklı şey olarak farkedilebilmek. Bugünlerde oyunların satışı YouTube, Twitch ve ekran görüntüleri ile yapılıyor ve oyunculara bu kimliği ve bireyselliği göstermenin yolu da bu.”

“Birinci şahıs bakış açısının temel özelliği olduğunu söylemek istedim. Siberpunk ve oyuncuların algısı da öyle. Aynı zamanda gözle görülür derecede farklı Witcherve bu, ürün kimliğini bu şekilde oluşturmamıza yardımcı oldu.”

Geliştirici devam oyunu hakkında daha fazla ayrıntı açıklamasa da daha sonra oyunun birinci şahıs bakış açısıyla oynanması kararına şu anda karar verilmediğini ekledi ve şunları söyledi: “Ama Avcıhenüz göremedik.”

Aynı sunumda kreatif direktör Adam Badowski şunları doğruladı: Siberpunk 2077 devamı, sorumlu geliştirici ekibi tarafından tasarlanacak Hayalet Özgürlük.

Şu anda “kavramsal tasarım seviyesinde” ve “ince ayardan sorumlu deneyimli bir ekip tarafından tasarlanacak” Siberpunk 2077 ve tasarlamak Hayalet Özgürlük” diye açıkladı Badowski.

Oynamak için yeni bir şey mi arıyorsunuz? Listemize göz atın en iyi RPG’lerbirlikte yaklaşan her oyun 2023’te PC ve konsol için piyasaya sürülecek.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow