Chelsea – Preston North End 2023 canlı yayını: FA Cup’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: FA Cup’ta Chelsea – Preston North End maçını ücretsiz izleyin BBC iPlayer. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Birden fazla üçüncü tur FA Cup fikstürünü ücretsiz olarak izleyebilirsiniz, ancak Chelsea-Preston North End maçı nerede? TV’de yok ama BBC iPlayer’da ücretsiz olarak izlenebiliyor. Bunu gözden kaçırmak kolay olurdu ama siz sadık hayranların […]

Chelsea – Preston North End 2023 canlı yayını: FA Cup’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: FA Cup’ta Chelsea – Preston North End maçını ücretsiz izleyin BBC iPlayer. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Birden fazla üçüncü tur FA Cup fikstürünü ücretsiz olarak izleyebilirsiniz, ancak Chelsea-Preston North End maçı nerede? TV’de yok ama BBC iPlayer’da ücretsiz olarak izlenebiliyor. Bunu gözden kaçırmak kolay olurdu ama siz sadık hayranların başına bunun gelmesine izin vermeyiz.

Chelsea – Preston North End maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

FA Cup Chelsea-Preston North End maçı ne zaman?

Chelsea ve Preston North End, şu saatte başlayacak: 17 Ocak 17:30 GMT. 6 Stamford Bridge’de.

Chelsea – Preston North End maçını ücretsiz izleme

Chelsea ve Preston North End arasındaki FA Cup maçını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. BBC iPlayer.

BBC iPlayer coğrafi olarak Birleşik Krallık ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz yayın platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, BBC iPlayer’a dünyanın her yerinden bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek BBC iPlayer

 5. Dünyanın her yerinden ücretsiz olarak Chelsea vs. Preston North End Steam’i oynayın

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak önde gelen VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak BBC iPlayer’a nakit taahhütte bulunmadan erişim sağlayabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce Chelsea-Preston North End gibi maçları yayınlamanız için size zaman kazandırır.

Aynı işlemi bu ay 9Now’da ücretsiz olarak Avustralya Açık’ı izlemek için de kullanabilirsiniz; bu nedenle para iade garantisinden yararlanmak için en iyi zaman bu olabilir.

Mashable Fırsatları

BBC iPlayer için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Chelsea – Preston North End maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow