Bir “Yıldız Savaşları” Çoklu Evren Önerisi Tam Olarak Beklediğiniz Tepkileri Üretiyor

Lucasfilm aracılığıyla Hayranlar, çoklu evren yaklaşımı kullanmanın yararlarını tartışıyorlar. Yıldız Savaşları. tartışma şurda çıktı r/Yıldız Savaşları subreddit, Disney’in uzay operası destanına parçalanan gerçekleri tanıtarak Marvel ve DC’nin yolunu izlemesi önerildiğinde. Biri, çoklu evreni eklemenin Yıldız Savaşları bu noktada boşuna bir egzersiz olacaktır. Bir diğeri, bütünlüğü bozmanın gereksiz olduğu konusunda hemfikirdi. Yıldız Savaşları daha geniş bir […]

Bir “Yıldız Savaşları” Çoklu Evren Önerisi Tam Olarak Beklediğiniz Tepkileri Üretiyor

Lucasfilm aracılığıyla

Hayranlar, çoklu evren yaklaşımı kullanmanın yararlarını tartışıyorlar. Yıldız Savaşları.

tartışma şurda çıktı r/Yıldız Savaşları subreddit, Disney’in uzay operası destanına parçalanan gerçekleri tanıtarak Marvel ve DC’nin yolunu izlemesi önerildiğinde.

Biri, çoklu evreni eklemenin Yıldız Savaşları bu noktada boşuna bir egzersiz olacaktır.

Bir diğeri, bütünlüğü bozmanın gereksiz olduğu konusunda hemfikirdi. Yıldız Savaşları daha geniş bir kitleye daha lezzetli hale getirmek için.

Bazıları, birçok filmin diğerlerinden daha az eğlenceli olduğu konusunda hemfikirdi. Ancak, çoklu evren yaklaşımının yalnızca hikayeleri karmaşıklaştıracağına karar verdiler.

çoklu evrenin tanıtılması Yıldız Savaşları Bazı hayranları, her şeyi olduğu gibi tutmaktan fazlasıyla memnun oldukları için türev olarak etkiledi.

Bir hayran tutkulu bir tavır aldı ve fikrinden korktuğunu ifade etti. bir Yıldız Savaşları çoklu evren, son Marvel çabalarının kaotik doğasına işaret ediyor Doctor Strange ve Çılgınlığın Çoklu Evreni Ve Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania.

kavramsallaştırma Yıldız Savaşları bir çoklu evren, her şeyden olduğu gibi memnun olan diğer hayranlara çok karmaşık ve yorucu göründü.

Bir diğer Ölümcül, çoklu evrene neden yer olmadığına dair sözlerini gözden kaçırmadı. Yıldız Savaşları kanon.

Beğenileri parçala Her şey, Her yerde, Hepsi Aynı Anda izleyicilerin bağlamsallaştırıldığı sürece herhangi bir karmaşıklık olmadan çoklu evrenle bağlantı kurabileceğini ve ilişki kurabileceğini kanıtladı. Nihayetinde, konseptin işe yarayıp yaramayacağı Yıldız Savaşları – veya başka herhangi bir özellik – hikaye anlatımının kalitesine iner.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow