Chris Evans, MCU Arkadaşlarını “Ghosted” İle Durdurmaya Nasıl Zorladığını Açıklıyor

Apple TV Plus ile görüntü Apple TV Plus’ı izleyen izleyiciler Hayalet çok sayıda ünlü kamera hücresi, özellikle de Marvel Sinematik Evreni. Hayalethangi yıldızlar Chris EvansEskiden MCU’nun Kaptan Amerika’sı olarak da bilinen Evans’ın karakteri Cole’u, sadece bir randevudan sonra sırılsıklam aşık olduğu kadın Sadie’nin (Ana de Armas) neden sadece öğrenmek için onunla tüm iletişimi kestiğini ortaya […]

Chris Evans, MCU Arkadaşlarını “Ghosted” İle Durdurmaya Nasıl Zorladığını Açıklıyor

Apple TV Plus ile görüntü

Apple TV Plus’ı izleyen izleyiciler Hayalet çok sayıda ünlü kamera hücresi, özellikle de Marvel Sinematik Evreni.

Hayalethangi yıldızlar Chris EvansEskiden MCU’nun Kaptan Amerika’sı olarak da bilinen Evans’ın karakteri Cole’u, sadece bir randevudan sonra sırılsıklam aşık olduğu kadın Sadie’nin (Ana de Armas) neden sadece öğrenmek için onunla tüm iletişimi kestiğini ortaya çıkarma arayışında izliyor. uluslararası bir casus olarak kimliğini korumaya çalıştığını söyledi.

Romantik komedide, üçü MCU’dan Ryan’dan olmak üzere dört yüksek profilli kamera hücresi yer alıyor. Reynolds, Anthony Mackie, ve Sebastian Stan. Geçenlerde bir röportaj sırasında Haftalık eğlenceEvans, oyuncuları kısa bir süre için nasıl görünmesini sağladığını paylaştı. Hayalet. Tartışmada Evans, Reynolds, Mackie ve Stan ile iyi arkadaş olmasına rağmen onlardan kamera hücresi yapmalarını istemekten hoşlanmadığını açıkladı. 41 yaşındaki kişinin tereddütü, sormak için belirli bir yol bulmak zorunda kalmasından kaynaklanıyor.

“Pekala, birine vurup ‘Hey, gelip bu şeyde bir kamera hücresi yapmak ister misin? Sormaktan nefret ediyorum. Nefret ettim.”

Daha sonra Evans, dördün babası projesine yaptığı iyilik nedeniyle rol arkadaşı Ana de Armas’ın yardımıyla Reynolds’a “sormaktan çekinmediğini” açıkladı. özgür adamve üçüyle yapmak zorunda olduğu konuşma hakkında konuştu. Reynolds, Mackie ve Stan’i çalışmalarından dolayı överken, şunları söyledi:

“Evet, şey, bu yüzden Ryan’a sormakta kötü hissetmedim. özgür adam. Ama yine de ‘Üzgünüm, bunu yapmak istiyor musun?’ Ve onlar iyi arkadaşlar, bu yüzden tabii ki devreye girecekler. Ama bu, birinden sizi havaalanından almasını istemek gibi bir şey. “Senden bunu gerçekten istemek istemediğimi biliyorum ama bir pazar günü taşınmama yardım edebilir misin?” Ama evet, üstesinden geldiler ve harikaydılar.”

Evans, arkadaşlarından filminde bir kamera hücresi yapmalarını istemek konusunda rahat olmasa da, onlarla çalışmaktan ve “tüm o yüzleri görmekten” keyif aldığı için bunu yapmaktan memnun olduğunu itiraf etti.

“Bütün bu yüzleri görmek eğlenceli. Onlar eski arkadaşlar, bu yüzden iyi hissettiriyor. Sanki arkadaşınız sizi havaalanından aldığında, ‘Teşekkürler dostum. Geldiğiniz için teşekkürler.’”

Hayalet şimdi Apple TV Plus’ta yayınlanıyor.

Teknory