Chris Pratt’ı Eleştirmenler Onun Yeni DCU’da Kilit Bir Rol İçin İdeal Olduğunu İsteksizce Kabul Ediyor

Universal üzerinden görüntü Onu sev ya da ondan nefret et, sonunda görebiliriz Chris Pratt ekranlarımıza geri dönüyor, bu sefer DC süper kahramanı olarak, Güçlendirici Altınve hayranlar bu konuda o kadar da kızgın değil. James Gunn, zamanda yolculuk yapan kahramanın DCU’ya ilk çıkışı için bir canlı aksiyon projesi planlarını açıkladı ve pek çoğu aslında sormak Pratt’ın […]

Chris Pratt’ı Eleştirmenler Onun Yeni DCU’da Kilit Bir Rol İçin İdeal Olduğunu İsteksizce Kabul Ediyor

Universal üzerinden görüntü

Onu sev ya da ondan nefret et, sonunda görebiliriz Chris Pratt ekranlarımıza geri dönüyor, bu sefer DC süper kahramanı olarak, Güçlendirici Altınve hayranlar bu konuda o kadar da kızgın değil.

James Gunn, zamanda yolculuk yapan kahramanın DCU’ya ilk çıkışı için bir canlı aksiyon projesi planlarını açıkladı ve pek çoğu aslında sormak Pratt’ın rol alması için. Booster Gold, DC çizgi romanlarında öne çıkan bir karakterdir, hatta Justice League’in bir üyesidir. Bununla birlikte, çizgi romandaki görünümünün dışında, yarının efsanelerive birkaç animasyon dizisi, karakter pek çok kişi tarafından yaygın olarak bilinmiyor.

Pratt’ın rolü üstlenmesi için yapılan çağrı, pek çok kişinin onun hakkındaki görüşü göz önüne alındığında, biraz soldan geldi. Oyuncu, çok fazla projede rol aldığı için sık sık eleştirildi, öyle ki izleyiciler onu görmekten bıktı. Bu, yaklaşan Süper Mario Kardeşler. karaktere İtalyan aksanı vermeye bile çalışmayan Pratt’ı seçme konusunda pek çok hayranı üzen film.

Bundan önce bile, hayranlar etiketledi galaksinin gardiyanları Hollywood’daki en kötü Chris olarak yıldız. Görünüşe göre duygular bir kez daha değişti ve internetin ne kadar kararsız olabileceğini kanıtladı. Hayranlar, Pratt’ın DC süper kahramanı olarak rol alma olasılığıyla ilgili Twitter’da görüşlerini bildirdi.

MCU’da çok iyi oynadığı kahramanca ama aynı zamanda komedi lideri olan oyuncunun özel beceri setine çok uygun bir rol olması nedeniyle çoğu kişi onun kadroya alınmasından yanaydı. Gold Booster, Mario gibi bir karaktere kıyasla kesinlikle onun için daha uygun.

Pratt’ın işe alınacağına dair çok gerçek olasılığı kabul etme kararı, bunun çok iyi bilinen bir karakter olmadığı ve aynı zamanda küçük ekranda çıkış yapacak olması gerçeğiyle ilgili olabilir. Ya da internet, Chris Pratt’ın var olan her bir başrolü üstlenmesini hiçbir şeyin engelleyemeyeceğine dair kaçınılmaz gerçeği nihayet kabul etmiş olabilir.

Bazı hayranlar, Pratt’ın rolde yer alma olasılığından dolayı hayal kırıklıklarını dile getirirken, onu başka bir süper kahraman başrolü üstlenme ihtimalinden heyecan duymayan bir azınlık gibi görünüyor.

James Gunn, sonunda MCU ailesini DCU’ya getirmek istediğini açıkça belirtti. Bu yüzden, Chris Pratt’ı Booster Gold olarak görmesek bile, büyük olasılıkla aktörün sonunda DCU’da bir kapasitede ortaya çıktığını göreceğiz. Ama şimdilik, hayranlar bunda sorun yok, bu yüzden rahat bir nefes alabilir.

Teknory